Як написати гарний лист.

Сьогодні листи, написані вручну, здаються відгомонами минулих століть. Ми навряд чи можемо собі уявити, що це таке - сісти за письмовий стіл, взяти в руки папір і ручку і написати лист . Але так чи інакше, кожному хоча б раз у житті доведеться з цим зіткнутися, тому необхідно з'ясувати, як навчитися писати листи.
Інструкція
1
Пишіть від усього сердцаЕслі ви пишіть лист другу чи бабусі, не обмежуйтеся двома рядками. Лист - це не смс-повідомлення. Почніть його з відстороненого вступу, наприклад, з того, чим ви займалися до того як сісти писати. Не варто розписувати в листі ваш розпорядок дня. Включайте в лист більше описів, міркувань. Задавайте співрозмовнику питання і просите його ради або думки. Пишіть лист від усієї душі. Сухі, стислі фрази листи можуть відштовхнути вашого співрозмовника, так як він подумає, що ви писали з небажанням.
2
Пишіть правільноТочнее було б сказати - намагайтеся писати правильно. Пам'ятайте про те, що листи тренують нашу усну мову, так як будувати письмові пропозиції складніше, ніж усні. Не пишіть односкладними пропозиціями. Будуйте пропозиції розгорнуто і зрозуміло. Не пишіть в листі нісенітниці, яка буде нецікава читаючому. Перед написанням листа продумайте приблизний план того, про що збираєтеся написати - так ви уникнете різного роду "приписок" наприкінці. Важливі листи краще писати з використанням чернетки.
3
Не пишіть лист , якщо у вас немає желаніяПісьма пишуться в хорошому настрої, так як папір, а точніше те, що на ній написано, передає адресату ваші емоції і почуття і може викликати неприємний осад після прочитання листа, небажання на нього відповідати.
4
Слідкуйте за почеркомЕслі ви все-таки відмовилися від друкованого тексту і вирішили написати лист від руки, намагайтеся, щоб ваш почерк був цілком розбірливий і читаємо.
5
Не відволікайтеся на сторонні справи при написанні пісьмаЕслі ви сіли писати лист , то краще виділити для цього достатньо часу, наприклад годину. Не відволікайтеся в цей час від листа, інакше воно може вийти незв'язним.
6
ПодпісивайтесьВ кінці листа обов'язково повинна стояти ваш підпис. Якщо ви надрукували лист на комп'ютері, то підпишіть його вручну.
7
Відповідайте на листи, які надходять ВАМНАМ залишайте листи, адресовані вам, без відповіді, зокрема, якщо це листи ваших родичів або друзів. Чи не відповідаючи на листи, ви проявляєте неповагу і неувага до близьких людей, які зацікавлені у вашому житті.