Як оформити торгову точку.

Напевно, кожен з нас колись замислювався про приватне підприємництво, про відкриття своєї власної торгової точки. На перший погляд, начебто нічого складного в цьому немає - зняти приміщення в оренду, закупити товар і продавати в своє задоволення. Але не тут-то було. Оформити власну торгову точку досить-таки клопітно.
Інструкція
1
Спочатку необхідно зрозуміти, а що ж таке торговельна точка? Отже, торгова точка - це досить широке поняття, під яким розуміється будь-яке місце торгівлі, будь-то ларьок, який продає прохолодні напої або ж фірмовий магазин одягу. Всі торговельні точки можна розділити на такі види: - залежно від масштабу торгівлі: дрібна, середніх розмірів, велика; - залежно від місця розташування: місцева торгова точка, іногородня, міжнародна; - залежно від специфіки діяльності: роздрібна, оптова.
2
Якщо все ж прийнято рішення зайнятися приватним підприємництвом, то необхідно пройти процедуру реєстрації та оформити торгову точку відповідно до законодавства.
3
На першому етапі необхідно визначитися зі статусом вашого підприємства. Чи будете ви реєструватися як юридична особа або ж підприємець, який не має статусу юридичної особи. Далі доведеться вирішити, в якому вигляді буде відбуватися подача звітів до податкової інспекції.
4
Якщо ви визначилися з найменуванням, то наступний етап - офіційна реєстрація в державних органах.Регістрацію найпростіше надати фахівцям в даній області. Але якщо є вільний час, то беріться до даної операції самостійно. Для цього вам необхідно зібрати документацію, завірені у нотаріуса копії наступних документів: - повне найменування торговельної точки; - розташування точки (юридична адреса); - копії документів, що засвідчують особу підприємця (паспорт); - сертифікат СЕС на надання прав торгівлі; - результати сертифікації вашої точки в спеціалізованих органах; - свідоцтво про постановку на облік у податковій інспекції.
5
Реєстрація підприємства, який не носить статус юридичної особи, займе малу кількість часу - приблизно, 7-10 днів. Реєстрація юридичної особи займе досить тривалий відрізок часу, місяць.