Як зберегти закладки в Опері. Як схраніть закладки в опері на іншому комп'ютері.

Під час інтернет-серфінгу більшість користувачів робить закладки, додаючи свого обране потрібні або вподобані сайти. Іноді виникає необхідність перенести їх на інший комп'ютер або переустановити систему. В таких випадках найкраще буде зберегти свої закладки.
Інструкція
1
У браузері Opera (Опера), як і у всіх інших, реалізована функція збереження закладок для відвіданих сторінок. Щоб додати сторінку в закладки просто натисніть Ctrl + D під час перегляду сторінки. Або в лівому нижньому куті натисніть кнопку зі стрілкою і в панелі, що з'явилася натисніть саму верхню кнопку із зірочкою. Крім додавання сторінок в закладки ви можете зберегти їх все, записавши в окремий файл. З цього ж файлу закладки можна відновити на іншому комп'ютері.
2
Для того щоб зберегти закладки в Опері, перейдіть в «Меню» у верхньому лівому куті, потім в «Закладки», і далі «Управління закладками». Відкриється вікно, де у верхній панелі меню слід клацнути по кнопці «Файл» із зображенням дискети. Далі потрібно вибрати «Експортувати закладки Opera». Відкриється вікно, в якому потрібно вказати місце на диску, куди буде записаний файл із збереженими закладками.
Зверніть увагу
Для того щоб завантажити всі ваші закладки в браузер на іншому комп'ютері, слід у вікні управління закладками вибрати «Файл» і далі «Імпортувати закладки Opera». Після цього потрібно вибрати збережений вами файл. Все закладки додадуться.