Як зареєструвати новий скайп.

В наш час, коли розвиток високих технологій йде шаленими темпами, постійно з'являються нові можливості для виконання завдань різного характеру. Також вони не оминули боком і одну з найбільш пріоритетних завдань людини, а саме голосовий зв'язок між людьми. І тому в безкоштовному і платному доступах з'явилося багато різного програмного забезпечення, яке виконує це завдання. На їх фоні сильно виділяється програма «Skype».
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, Програма Skype
Інструкція
1
Для того щоб зареєструвати обліковий запис в Скайпі , першим ділом скачайте останню версію програми з офіційного сайту www.skype.com.
2
Далі встановіть програму на свій комп'ютер. Процес встановлення дуже простий, так як вам доведеться відповідати на питання стандартного майстра установки додатків. Намагайтеся встановлювати програму в каталог локального диска "C". Ярлик програми автоматично повинен з'явитися на робочому столі. Якщо не буде, то заходите через "Пуск". Далі вкладка "Програми", і шукайте недавно встановлені додатки.
3
Після того, як ви встановили Скайп і запустили його, вам буде запропоновано зареєструвати новий обліковий запис. В цілому можна сказати, що реєстрація займає не більше хвилини, просто потрібно правильно вводити всі параметри, щоб програма не повернулася знову до введення даних. Спочатку введіть ім'я та прізвище, потім логін в системі і пароль для входу в неї.
4
Коли ви це зробили, натисніть на кнопку «вперед» і введіть ваш справжній e-mail, який знадобиться для відновлення пароля, якщо він буде вами забутий. Також необхідно на цьому етапі ввести вашу країну і місто, тобто те місце, де ви проживаєте. Для зручності поставте галочку навпроти пропозиції про автоматичну авторизації при запуску Скайпу.
5
Коли ви натиснете на кнопку «авторизація», процес установки Скайпа на комп'ютер можна вважати завершеним, але краще за все ще перевірити працездатність вашого обладнання, зателефонувавши вашого першого контакту Echo/Sound Test Servise.
6
Як бачите, процес установки Скайпа на комп'ютер нескладний і не займає особливо багато часу, хоча перед вами відкриється безліч можливостей в області аудіо та відео зв'язку через інтернет.