Як написати поздоровлення з днем ??народження.

Серед численних готових листівок з текстами, що продаються буквально на кожному кроці (навіть в продуктових магазинах), без проблем можна вибрати будь-яку, відповідну потрібного приводу або події. І тексти в них, за звичаєм, виконані у віршах. Але не завжди ці вірші відповідають нашим вимогам, навіть якщо оформлення самої листівки цілком влаштовує. В такому випадку краще всього зробити листівку самим і написати в ній унікальне привітання , наприклад, з днем народження. Воно буде ідеально відповідати винуватцю торжества, а також (що вельми примітно), покаже йому вашу зворушливу турботу, спрямовану на те, щоб зробити приємний сюрприз.
Інструкція
1
Вітання з днем народження, написане власноруч, завжди набагато приємніше шаблонних фраз покупних листівок. До того ж його можна нанести не обов'язково на листівку. Чому б не спробувати як підручний (і вельми оригінального) матеріалу повітряну кульку або, скажімо, шарфик, накинутий на плечі так, щоб, зустрічаючи вас при вході в будинок, іменинник з легкістю міг прочитати ваше привітання .
2
Повірте, спосіб піднесення вашого привітання не менш важливий його змісту. І чим оригінальніше він буде, тим більше враження справить на вітаємо.
3
За основу самого поздоровлення можна взяти вірш (написаний, виходячи з особистих якостей винуватця торжества) або відому пісню, текст у якій можна підкоригувати згідно з ім'ям і рисами характеру іменинника. Залежно від віку вітаємо, текст можна злегка зашифрувати, замінюючи деякі іменники (дієслова) намальованими предметами. Приміром, підлітки напевно оцінять такий спосіб привітання. Не бійтеся вийти за рамки загальноприйнятих традицій, навпаки, тікайте від нудних шаблонів і намагайтеся дивувати новими ідеями своїх друзів і близьких. Удачи в цьому розважальне справі!
Зверніть увагу
Головна »Текст привітання з Днем Народження Для складання такого тексту цілком можна звернутися до людини, яка цим займається, тим більше, це підійде тим, у кого елементарно не вистачає часу на складання красивих вітальних текстів. Адже на те, що б написати подібний текст нерідко потрібно витратити дійсно не одну годину, а то й більше.
Корисна порада
Привітати жінку з Днем народження - справа непроста. Різні характери, різні взаємини, різний вік. Вловити тонкий нюанс настрою, знайти ті самі слова, відчути точний необхідний момент, коли можна їх вимовити або відправити поштою - ось головне завдання людини, що вирішила написати поздоровлення жінці з Днем народження. www.pozdravlenia.biz рекомендує з усією серйозністю поставитися до такого відповідального моменту, як вибір важливих слів, які ви хочете сказати жінці.