Як зменшити м'язову масу.

Проблема зниження м'язової маси досить часто хвилює тих людей, які займаються спортом. Бокс, боротьба, важка атлетика - ці види спорту припускають певні вагові категорії. Як зменшити м'язову масу , не зашкодивши при цьому своєму здоров'ю?
Інструкція
1
Приймайте білкову їжу не пізніше, ніж за п'ять годин до занять спортом. Рослинну їжу можна їсти за дві години до походу в спортивний зал. Обмежте споживання вуглеводів, намагайтеся не вживати занадто жирну їжу.
2
Скоротіть кількість калорій, які ви споживаєте після занять спортом. Інакше кажучи, треба зменшити кількість споживаної їжі. Голодувати під час занять спортом можна, це може привести до проблем зі здоров'ям.
3
Не їжте протягом двох-трьох годин після тренування. Рідина можна вживати в колишній кількості. Не вживайте білкові коктейлі - вони сприяють нарощуванню м'язової маси.
4
Відвідуйте сауну або лазню. Високі температури - хороший спосіб зменшити м'язову масу . Обов'язково проконсультуйтеся з лікарем і перевірте стан серцево-судинної системи. Якщо з серцем є якісь проблеми, то відвідувати баню або сауну протипоказано.
5
Приділяйте якомога більше часу таким вправам, як пробіжка, заняття на велотренажері і скакалка. Скакалка - особливо ефективний спосіб скинути вагу.
6
Не захоплюйтеся заняттями на силових тренажерах і підйомом важких предметів. Якщо ви не можете від них відмовитися, щось не збільшуйте навантаження в період зниження маси тіла.
7
Не припиняйте заняття спортом. Продовжуйте займатися, враховуючи вищевикладені правила. Обов'язково робіть після силового тренування інтенсивні вправи аеробного типу.
8
Записуйте досягнуті результати. Заведіть спеціальний блокнот, де ви будете вказувати ваші успіхи. Відзначайте зниження своєї ваги і зменшення обсягів тіла.
9
Не форсуйте процес. Пам'ятайте, що безпечно зменшити м'язову масу досить складно. Але якщо ви будете дотримуватися всі вищевикладені правила, то результат обов'язково вас порадує.