Як написати на електронну адресу. змінити поштову скриньку.

Все глибше і глибше охоплює своїми мережами інтернет. У більшості користувачів мається свою електронну адресу. Без нього зараз нікуди - реєстрація на будь-якому ресурсі вимагає наявності цього важливого елемента, і здається, що це свого роду паспорт громадянина країни.
Вам знадобиться
  • Інтернет-браузер
Інструкція
1
Найпростіший спосіб відправити електронний лист - скористатися сервісами, яких на просторі всесвітньої глобальної павутини зараз безліч. Багато з них зроблені за принципом пошуковик + пошта. Самими ходовими і відомими сервісами вважаються Яндекс, Google, Mail і Rambler.
2
Вам необхідно зареєструватися на будь-якому поштовому сервері, якщо у вас ще немає власного e-mail'а. В ході реєстрації вам належить внести деякі особисті дані, придумати логін і пароль. Необхідно ретельно підійти до створення пароля, щоб у вас була впевненість у надійності вашого ящика. Так як прості паролі найпростіше взламиваются.Заходіте в свою пошту і натискайте на Відправити або Написати. Перед вами з'явиться нове вікно. У ньому необхідно буде вказати наступне: - адресат - e-mail адресу того, кому призначено лист; - тема - її в листі вказувати бажано, але не обов'язково; - текст - тут ви вводите текст пісьма.После цих дій натискаємо Відправити. Наш лист відправлено, повідомлення вгорі вікна повідає нам про це.
Зверніть увагу
Часто на пошту може приходити спам, у тому числі з шкідливими програмами всередині. Намагайтеся ігнорувати такі листи, які найчастіше мають заманює характер написання.
Корисна порада
При створенні поштової скриньки логін і пароль бажано вибирати найбільш запам'ятовується вами. Але не варто в якості пароля вводити чиюсь дату рожденія.Еслі ви не перший раз пишіть лист адресату, то при введенні адресата, він з'явиться у випадаючому спіске.Но ви можете всі необхідні контакти зберігати і в адресну книгу.