Як оформити дачний будинок.

Слово "дача" відразу народжує в нашій свідомості такі спогади, як безтурботний відпочинок, свіже чисте повітря, відстороненість від повсякденної суєти. Від дизайну вашого дачного будиночка залежатиме ваш настрій. Природно, оформити дачний будинок можна сотнею різних способів і стилів. Особлива популярність дачного оформлення - інтер'єр у стилі "сафарі". Даний стиль поєднує в собі нотки тваринного світу, елегантність і простоту, перетворюючи ваш дачний будинок в лігво мисливця. Колірна гамма інтер'єру розслабляє і змушує забувати про проблеми міста, наближаючи своїх господарів до природи.
Інструкція
1
Щоб оформити дачний будинок в стилі "сафарі", вам буде потрібно трохи кмітливості і польоту творчості. Трохи про стилі. Основні кольори: коричневий і всі його відтінки, колір випаленої землі, бежевий і зелений.
2
Основні мотиви - екстравагантні плями леопарда (мотив сафарі) або білі, чорні смуги зебри. Смуги зададуть інтер'єру ексклюзивний і шикарний характер. Будь-які мотиви сафарі або мотиви зебри можуть реалізовуватися на шторах, накидках або килимах.
3
Втілити стиль сафарі можна за допомогою ряду предметів придбаних в магазині або зроблених своїми руками. Розбавте інтер'єр рогами тварин, етнічними інструментами або статуетками ідолів.
4
Самостійно оформити дачний будинок в стилі сафарі дуже легко і під силу будь-якому дачникові. Вибирайте шпалери пісочного кольору, малюнок може імітувати малюнок шкури тварин або містити елементи рослинного світу. Це можуть бути листя тропічних рослин, легкі гілки дерев. Штори бажано вибрати однотонні теплого пісочного відтінку.
5
Якщо ваш дачний будинок забезпечений каміном, розстеліть на підлогу перед ним килим імітує шкуру тигра або зебри. Кілька накидок на диван чи ліжко, пара подушок в такому ж стилі, і база інтер'єру готова.
6
Далі можна поповнювати інтер'єр різними дрібницями. Статуетки, незвичайних форм вази та підставки, роги і чучела тварин, невеликі декоративні фонтани - все знайде своє застосування в вашому інтер'єрі.
7
Занурившись в атмосферу дикої природи, особливо після галасливого і швидкого мегаполісу, ви і ваші гості відчуєте легкість і дитяче бешкетництво.
Оформлення будинку на дачній ділянці - процес, який вимагає лише чіткого виконання всіх необхідних кроків. Також вам будуть потрібні документи, передбачені законодавством для отримання права власності на даний об'єкт нерухомості.
Вам знадобиться
  • - заява в ФРС;
  • - квитанція про оплату державного мита;
  • - паспорт;
  • - кадастровий план або висновок садівницького товариства;
  • - декларація про об'єкт нерухомого майна.
Інструкція
1
Щоб оформити будинок на дачі, вам необхідно зібрати пакет документів і подати в органи Федеральної реєстраційної служби. Для цього ви повинні написати заяву про державну реєстрацію права власності, сплатити державне мито та зберегти квитанцію про оплату.
2
Також вам буде потрібно паспорт заявника, правовстановлюючий документ на дачну ділянку, кадастровий план земельної ділянки, довіреність, завірена нотаріусом, якщо ваші інтереси представляє третю особу.
3
Підготуйте декларацію про об'єкт нерухомого майна. Цей документ підтверджує наявність будівлі, будівництво якого не вимагає спеціального дозволу, а також містить його опис. Бланк для заповнення декларації візьміть в підрозділі Федеральної реєстраційної служби. Документ повинен бути заповнений без помарок і виправлень і тільки щодо одного об'єкта нерухомості. Всю відповідальність за достовірність зазначених даних несе людина, що заповнив декларацію.
4
Якщо правління садівницького товариства видасть вам висновок про те, що будинок знаходиться в межах кордонів ділянки, кадастровий план можна не надавати. Але в разі відсутності ФРС установчих документів даного товариства ви повинні будете до цього висновку докласти ряд офіційних паперів. Цей пакет повинен включати в себе статут юридичної особи, свідоцтво про державну реєстрацію, свідоцтво про внесення запису до реєстру юридичних осіб, свідоцтво про постановку на податковий облік, рішення уповноваженого органу про обрання голови.
5
У разі відсутності такого висновку, а також і самого кадастрового плану напишіть заяву на отримання плану в органи архітектури місцевої адміністрації. Оформіть межові справу за допомогою фахівця з організації, яка займається визначенням меж ділянок, і подайте в кадастрову палату. Після оформлення всіх документів, термін якого не перевищує п'ятнадцяти робочих днів, заберіть кадастровий план.
6
Всі документи для реєстрації дачного будинку повинні бути надані в двох примірниках - оригінал і копія. Термін оформлення складе близько одного місяця.