Як навчити дитину засипати без заколисування.

Часом трапляється так, що діти не можуть відразу заснути, плачуть, тим самим доставляючи незручності батькам. Для того щоб дитина заснула, як правило, потрібно його заколисати. Але як же зробити так, щоб малюк зміг засипати самостійно?
Інструкція
1
Навчити дитини засипати без заколисування можливо, якщо розібратися в тому, чому він вимагає цього самого заколисування. А причина полягає в тому, що вночі від безсоння йому ставати самотньо, і малюк шукає уваги. А так як маленькі діти не володіють промовою, то все, що їм залишається робити, так це плакати. Значить, якщо хочете, щоб дитина самостійно засипав - вам потрібно позбавити його від цього самотності.
2
Найпопулярніший вихід - оточити малюка м'якими іграшками, тим самим забезпечивши йому на його дитячому розумінні тепло і доброту (від цих самих іграшок, зрозуміло). А ще можна просто спати з дитиною, але при цьому, його не заколисувати. Вже пізніше треба процес «відселення» малюка на його власне ліжко, коли він звикне засинати без заколисування.
3
Можна також зробити так, щоб у дитини була відсутня безсоння, а саме - приділити йому днем достатньо уваги, забезпечити прожитий час якоїсь насиченістю, тим самим викликавши втому, а також присутність яскравих дитячих снів. В цьому найкраще допомагають прогулянки на свіжому повітрі, візити в цікаві місця, різні розповіді перед сном. Викликавши у дитини мозкову навантаження, ви також викличете бажання відпочинку і обмірковування прожитого за день під час сну.
4
А ще можна поїти дитини різними заспокійливими лікарськими травами, але робити це потрібно тільки за рекомендацією лікаря. Допоможуть також вітаміни, які стабілізують здоровий обмін речовин, і, як наслідок, здоровий сон.
5
Ну, а наостанок варто зауважити, що вчити дитини засипати без заколисування і необов'язково. Адже він все ж дитина, тому має право на це саме заколисування, хоча б в ранньому віці. Способи різні, методи і підсумки теж відрізняються, як чинити конкретно у вашій ситуації з вашою дитиною - це вирішувати повністю вам. Не помиліться у виборі.