Як копіювати сторінку інтернету. Як копіювати інтернет сторінку.

Працюючи в інтернеті, іноді доводиться скопіювати цікаву сторінку , але робити це простим копіюванням тексту не завжди зручно. А якщо потрібно скопіювати ще й графічні зображення, то процес буде ще і виснажливим. Найкращий і швидкий варіант - скопіювати сторінку цілком.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Інтернет
  • Браузер
Інструкція
1
Відкрийте потрібну вам сторінку сайта. Виберіть на ній вільне місце без тексту і зображень і натисніть праву кнопку мишки. Для лівші - ліва кнопка мишки.
2
У віконці виберіть "Зберегти як" або "Зберегти сторінку ". Може бути написано "Зберегти елемент". Все залежить від вашого браузера, але суть однакова, потрібно саме зберегти.
3
Далі в новому вікні виберіть в рядку "тип файлу" - "веб сторінка, повністю". А в рядку "ім'я файлу" введіть назву вашої сторінки. Зазвичай браузер сам прописує назва копируемой сторінки. Після цього виберіть шлях до майбутнього місця зберігання вашої сторінки на комп'ютері та натисніть "зберегти".
4
На ваш комп'ютер у вказане місце завантажиться файл сторінки, який ви можете відкрити в будь-який момент. Але пам'ятайте, що це копія сторінки на певний периуд, а значить все нові оновлення сайту на цієї сторінки вам вже будуть не доступні без доступу до інтернету.
Зверніть увагу
Можна скопіювати сторінки за допомогою вбудованої функції в браузер. Для це подивіться в меню браузера вибір "зберегти сторінку", а далі дійте з третього кроку. Але не кожен браузер підтримує таку можливість.
Корисна порада
Скопійовані сторінки можна переглядати без підключення до інтернету.