Як збільшити продажі інтернет-магазину.

В той час, коли для більшості сайтів інформаційного змісту важливо кількість осіб, які переглядають їхні сторінки, для інтернет-магазинів ситуація абсолютно інша. Там показник кількості відвідувачів ще ні про що не говорить - набагато важливіше співвідношення посетітеліпокупателі. Як же збільшити обсяги продажів?
Інструкція
1
Для початку потрібно переконатися, що кур'єри впораються з обсягом роботи при збільшенні попиту, а так же техніки на складі достатньо, інакше немає сенсу намагатися збільшити продажу. Якщо все гаразд, тоді потрібно починати залучати відвідувачів.
2
Відвідувачі діляться на цільових і веб-серферів. Цільовий відвідувач вже знає, чого хоче, і тепер прицінюється, на відміну від веб-серфера, який просто зайшов подивитися. Саме через упевненість в тому, чого він хоче і готовності зробити покупку магазину потрібен цільової відвідувач.
3
Як же його залучити? Для цього потрібно всіляко рекламувати свій магазин і продавані в ньому товари. Користуватися різними видами інтернет-каталогів, і не тільки для того, щоб розмістити там свої товари, але і щоб ознайомитися з асортиментом і цінами конкурентів. На основі спостережень необхідно провести нові рекламні акції, змінювати вартість товару, організовувати рас продажу.
4
Тримайте баланс цін відповідно до якості вашого обслуговування, популярністю, думкою в народі. Тримайте рівень свого сервісу на висоті, вище, ніж у конкурентів. Продзвоните їх. Дізнайтеся їх слабкі місця і врахуйте отримані знання у своїй роботі.
5
Тримайте ходові позиції на складі. Коли товари закінчаться у постачальників, ви їх спокійно продасте. Але будьте обережні, не вибирайте товари, які швидко втрачають в ціні. Або домовтеся, щоб дали товар під реалізацію.
6
Є бракована або техніка б/у? Сміливо заявляйте про це, оголошуючи спеціальні ціни. Охочих купити такий товар знайдеться безліч.
7
Пропонуйте різні додаткові послуги, такі як налаштування техніки, консультації, подарунки і т.п. Шукайте різні джерела залучення покупців. Якщо дотримуватися цих порад, та ще використовувати творчий підхід, тоді збільшення кількості продажів не доведеться довго чекати.