Як роздрукувати сторінку. Як роздрукувати документ з інтернету.

Коли наполегливо щось шукаєш і знаходиш, з'являється бажання прочитати це відразу ж. Але не хочеться читати за монітором ноутбука, очі втомлюються. Роздрукований варіант цікавого мені порталу куди приємніше, ніж варіант читання перед ноутбуком. Останнім часом я роблю саме так.
Вам знадобиться
  • Трохи програмного забезпечення, яке можна завантажити з Інтернету.
Інструкція
1
З найперших днів пізнань у сфері серфінгу мережі Інтернет мені не подобалося читання за столом з комп'ютером. Це було неприємно не тільки спині, а й очам. Я почав пробувати скачувати матеріал і роздруковувати, але всі мої спроби закінчувалися невдачами. Текст виходив не того шрифту, розмір шрифту завжди відрізняється від побаченого, до того ж всі рекламні банери лізли прямо на текст. Це було каторгою. А потім мені приятель порадив встановити одну програму - Adobe Professional.Ітак, про цю програму - вона служить для професійного створення файлів у форматі PDF. Напевно, ви вже стикалися з таким форматом. Має широке поширення в Інтернеті, служить для утримання в собі сканованих сторінок. У нашому випадку він робить те ж саме. Відкриваємо програму - меню Файл - Відкрити посилання (Відкрити URL) - вводимо посилання на сторінку Інтернету, що хочемо зберегти в текстовому вигляді - PDF файл з нашим текстом готовий. Залишилося тільки роздрукувати його, натиснувши на кнопку Print (із зображенням принтера), або Файл - Печать.
2
Також є інший спосіб, який не вимагає для себе скачувати програму з Інтернету. Цей ресурс називається Print What You Like, який можна знайти за адресою http://www.printwhatyoulike.com/Принцип роботи сервісу дуже простий: - вводимо посилання на нашу сторінку; - редагуємо сторінку для подальшого друку; - распечатываем.Отличительной особливістю цього сервісу є повна свобода в редагуванні обраних нами сторінок. Ми можемо прибирати будь-яку частину тексту, будь баннер, бічні панелі - все те, що нам не знадобиться при перегляді і читанні получившегося тексту.