Як привчити дитину до горщика вночі.

В період фізичного розвитку маленьких дітей настає пора, коли мамам необхідно зробити плавний перехід від застосування підгузників до використання горщика. І часто доводиться контролювати ці моменти не тільки вдень, але і вночі .
Інструкція
1
Існує багато версій, коли дитини найкраще висаджувати на горщик - одні вважають, що почати можна з 6 місяців, інші не поспішають і після року. Єдиної думки як і раніше немає. Але життєвий факт показує, що простіше і швидше звикають до горщика малюки, не сильно «розпещені» памперсами. Діти, яких часто залишають вільними від одягу, набагато швидше вчаться пізнавати своє тіло і контролювати процеси в організмі.
2
Наступний важливий момент стосується дизайну горщика. Цей незвіданий поки для крихти предмет не повинен бути яскравим і барвистим, з музичним супроводом або мати химерні форми, інакше він просто увійде в колекцію іграшок і не гратиме для нього основною його ролі. Найкращий варіант горщика краще підбирати з урахуванням ваги вашого малюка, щоб дитина відчувала зручність і комфорт.
3
Процес запрошення дитини до виконання потреби має бути легким і невимушеним. Ні в якому разі не змушуйте його, щоб надалі не викликати негатив по відношенню до цієї процедури.
4
На перших порах спостерігати невдоволення малюка або часті його «промахи» буде не просто, доведеться набратися терпіння і при кожному доконаним «чудо» схвалити його подвиг і приголубити, але лаяти за невдачу або зайве нахвалювати не варто.
5
Період звикання до горщика може затягнутися, може пропасти бажання зустрічатися з непізнаним об'єктом, але засмучуватися з цього приводу не потрібно. Це все тимчасово, спробуйте проаналізувати ситуацію і щось змінити.
6
Діти дуже часто люблять копіювати дії інших навколо. Скориставшись цим, можна частіше показувати дитині на екрані телевізора або монітора маленьких Пізнавальни світу, які так само як і він освоюють техніку користування горщиком.
7
Щоб ваше улюблене чадо не турбувало вас дуже часто в нічний час, намагайтеся висаджувати його на горщик безпосередньо перед засинанням. Тоді сон буде спокійним і безтурботним, і у мами з'явиться можливість відпочити від денних турбот, а на ранок знову згадати про обов'язкове використання цього важливого предмета, поки дитина сам не навчиться обходитися без вашої допомоги.