Як нанести макіяж в фотошопі.

Професійні візажисти накладають макіяж в кілька етапів. Спочатку маскують недоліки шкіри коректором, потім проводять тонування і підкреслюють риси обличчя тінями або рум'янами. Потім виділяють ока за допомогою тіней і додають об'єм віям. На довершення наносять помаду, щоб зробити губи більш повними і яскравими. Цифровий макіяж в програмі Adobe Photoshop дозволяє зробити те ж саме, і навіть трохи більше.
Вам знадобиться
  • Інструменти: Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте зображення в програмі Adobe Photoshop (Ctrl + O).
2
Цифровий макіяж в Photoshop, як і традиційний, починається зі приховання найбільш великих недоліків шкіри, таких як прищі, локальне почервоніння або жирний блиск. Для цього використовуйте інструмент «Латка» (J). Виберіть цей інструмент на бічній панелі ліворуч, обведіть їм ділянку шкіри, який має ваду, а потім перетяните виділення в сторону. При цьому «поганий» ділянку шкіри буде замінений латкою, яку ви вкажете. Таким же способом приберіть всі великі недостаткі.Для більш скрупульозної роботи використовуйте «Пензель відновлення» (J).
3
Щоб підкреслити форму обличчя і зробити обличчя більш виразним, візьміть за допомогою інструменту "Піпетка" (I) колір тіні з фотографії, виберіть невелику кисть (B) з розмитими краями і непрозорістю близько 15-20 відсотків і затіните овал обличчя і шию. Точно так же виділіть вилиці й щоки. Для цього намалюйте розтушувати лінію, починаючи від середини вуха в напрямку до рота, а потім трохи підніміться вгору.
4
Створіть шар. У верхньому меню «Шар» натисніть «Новий» а потім - «Шар». Виберіть колір для рум'ян, і м'якою великий пензлем нанесіть колір на щоки. Потім на панелі шарів виберіть тип накладення «Затемнення основи» і підберіть числове значення параметра «Непрозорість» експериментальним шляхом.
5
Візьміть невелику кисть, виберіть колір для губ і нанесіть колір, намагаючись не виходити за лінію губ. Потім в панелі шарів (F7) поставте тип накладення шару «Перекриття» і підберіть оптимальне значення непрозорості.
6
Створіть шар, візьміть кисть (B) відповідного розміру і зафарбуйте зіниці. Потім поставте тип накладення «Перекриття» в панелі шарів (F7) і відрегулюйте непрозорість. Якщо на білках очей є почервоніння, обесцветьте їх за допомогою інструменту «Губка» (O).
7
Оскільки волосся складно піддаються модифікації, в Adobe Photoshop для створення вій використовують спеціальні кисті. Створіть шар. Візьміть відповідну кисть «Вії» (B) і клацніть нею в межах зображення. З'явиться вія, яку залишається лише підігнати під необхідний розмір і кут нахилу. Для цього перейдіть в режим «Вільна трансформація», а потім «Деформація» (з меню "Редагування"). На зображення буде накладена тонка сітка з керуючими маркерами і лініями, за допомогою яких можна розташувати вію так, як це необхідно.
8
Створіть шар. Візьміть кисть з розмитими краями (B) і накладіть на повіки світло-коричневі тіні. Потім виберіть інший колір (зазвичай, під колір очей) і зверху нанесіть ще трохи тіней. Виберіть тип накладення для шару «Множення» і зробіть менше непрозорість. Для цього відкрийте панель шарів, яка розкривається після натискання клавіші F7.
9
Збережіть готовий результат (Ctrl + S).
Корисна порада
Примітка: В процесі роботи спробуйте використовувати й інші режими накладення шарів крім зазначених.
Нанесення макіяжу на шкіру - мистецтво досить поширене. Хоча воно і вимагає певної навички, більшість жінок ним володіє. Нанести мейк-ап в Фотошопі набагато складніше: процес редагування фотографії займає більше часу і вимагає більшої ретельності від фотохудожника.
Інструкція
1
Перш ніж наносити макіяж, вирівняйте колір обличчя моделі. Для цього зробіть дублікат шару, натиснувши комбінацію "Ctrl-J". До нового шару застосуєте розмиття: меню «Фільтр» - група «Розмиття», команда «Гаусове пляма».
2
Вимкніть нижній шар і м'яким ластиком зітріть губи, очі і волосся. Залишитися повинна тільки шкіра. Встановіть непрозорість шару на рівень 70%
3
Затисніть клавішу "Shift", виділіть обидва шари і натисніть комбінацію "Ctrl-E". Шари з'єднаються, шкіра стане гладкою.
4
Виділіть губи інструментом «Багатокутне ласо». Створіть ще один новий шар і відкрийте меню «Зображення». Далі виберіть «Редагування» - «Колір/насиченість». Встановіть потрібні параметри.
5
Зітріть все зайве навколо губ ластиком, щоб помада не заходила за кордону губ. Встановіть непрозорість 70%. Поєднайте шари.
6
Інструментом «Овальний маркер» виділіть зіниці. Після виділення першого зіниці натисніть "Shift" і виділіть другий.
7
Створіть новий шар. Виберіть команду за адресою «Зображення» - «Редагування» - «Рівні». Налаштуйте кольори відповідно до художньої задумкою. Зайве приберіть ластиком. Поєднайте шари.
8
Активуйте перший шар, виділіть повіки «Багатокутний ласо». Створіть новий шар і залийте ділянки виділення кольором, відповідним художньої мети. Зробіть розмиття гаусовим плямою, радіус два пікселя. Поєднайте з основою.
9
Змініть режим накладання в «Hue». Створіть новий шар. Нанесіть рум'яна пензлем (колір коричнево-помаранчевий, світлий) на вилиці й щоки. Можете трохи заходити за краї. Зробіть розмиття діаметром близько 20 пікселів. Видаліть зайве ластиком, перейдіть в режим на "Color". Поєднайте шари. Макіяж готовий.