Як налаштувати сервер терміналів.

При роботі з корпоративними програмами велике значення має їх швидкодія. Існує безліч способів підвищення продуктивності додатків, один з них - установка сервера терміналів. Крім того, це єдиний спосіб забезпечити віддалений доступ до програм.
Інструкція
1
Сервер терміналів бажано встановлювати до установки всіх інших програм, пов'язано це з особливостями багатокористувацької работи.Запустіте оснастку операційної системи Windows 2003, яка називається «Управління даними сервером», виберіть пункт «Додати або видалити роль ».Виберіть особливу конфігурацію створення ролі. У вікні, виберіть «Сервер терміналів» і натисніть кнопку «Далі».
2
Встановіть в дисковод інсталяційний диск Windows 2003. По завершенні установки комп'ютер буде перезавантажений.
3
Сервер терміналів буде створений, однак видача ліцензії на нього припинитися через 120 днів, про що система відразу ж попередить, тому потрібно встановити також сервер ліцензірованія.Откройте «Панель управління» і запустіть оснащення « Установка та видалення програм ». Виберіть «Установка компонентів Windows». Буде запущений майстер компонентів, в якому необхідно встановити галочку «Ліцензування сервера терміналів».
4
Відкрийте меню «Пуск», виберіть пункт «Адміністрування», потім «Ліцензування сервера терміналів». В пункті меню «Дії» виберіть «Активувати». Заповніть анкету відповідними відомостями та натисніть кнопку «Далі» Відкриється вікно «Вид ліцензування», в якій необхідно вибрати тип ліцензії, наприклад «Open license», потім вказати дані по ліцензії, а також кількість придбаних ліцензій.
5
Тепер необхідно налаштувати встановлений сервер терміналів. В меню «Пуск» виберіть «Адміністрування», потім «настройка служб терміналів». Відкрийте властивості підключення RDP-tcp. У внеску «Загальні» виберіть рівень безпеки, якщо термінал використовується у внутрішній мережі, то рівень безпеки залишити без змін, інакше вибрати рівень «Узгодження».
6
Перейдіть у вкладку «Віддалене управління». Зніміть галочку «Запитувати дозвіл користувача» і виберіть пункт «Взаємодія з цим сеансом».
7
Відкрийте закладку «Дозволи». Якщо необхідно розмежувати права доступу, то необхідно створити групи користувачів і призначити їм відповідні права.На цьому установка і настройка сервера терміналів закінчена.
Корисна порада
Для стабільної роботи програм працюючих на сервері терміналів, їх установку варто робити через оснастку «Установка та видалення програм».