Як написати лист на німецькому.

За листом, як по одягу, зустрічають, і проводжають, і рекомендації дають. Іноді на рідній мові людина не завжди успішно формулює свої думки, чого вже говорити про іноземного. Існує кілька структурованих прийомів, які допомагають написати лист на німецькій мові.
Інструкція
1
Оскільки лист на німецькій мові, адресанту слід уважно ставитися до вибору лексики, намагатися уникати вживання складних синтаксичних структур, ознайомитися з правилами письмового етикету країни одержувача. Абсолютно неприпустимі орфографічні та пунктуаційні помилки, вживання слів в не властивому їм значенні, невпорядковане побудова членів пропозиції. Обов'язково має бути присутня чітка структура викладу при адекватному виборі стильового оформлення, дотримання логіки побудови висловлювання. Невід'ємна частина успішного написання листа - володіння нормами ввічливості.
2
При оформленні особистого листа в правому верхньому куті необхідно вказувати адресу автора, після назви населеного пункту ставиться кома, а далі йде дата. Написання ділового листа також вимагає застосування шаблонної структури, в якій вказується назва фірми, торговий знак, номер факсу.
3
Звернення на окремому рядку ліворуч: Liebe Julia або Lieber Hans. Більш офіційно звучить фраза: Sehr geehrte Frau Kraft або Sehr geehrter Herr Kraft.
4
Після привітання слід розпитати адресата про справи, про життя, повідомити теж саме про себе, вибачитися, висловити подяку, прохання. Дати посилання на попередні контакти. В діловому листі стисло ввести в курс справи, наприклад, вказати, що ви вже зверталися за певним питання і раді продовженню співпраці: Ich habe schon mehrmals bei ... gekauft. В основній частині дотримуючись логіку листи за допомогою спеціальних фраз: Ich kann sagen, dass ...
5
В кінці листа хорошим тоном вважається згадка про подальші контакти: Lass mich nicht so lange auf einen Antwort warten. Даються завершальні фрази: Mit herzliche Grusse.Заканчівается оформлення підписом автора: Deine Olesya.
Корисна порада
Написати листа німецькою мовою не завжди просто, але завдяки існуванню строгих правил оформлення і чіткої структури, людина, яка слабо знає мову, зможе цілком успішно впоратися із завданням.