Як закласти дірку в стелі. Як штукатурити стелю з дранки.

Ремонт - захід відповідальне і аж ніяк не швидка. Найскладніше, мабуть - це підготувати робочі поверхні, а саме, вирівняти стіни, підлогу, стелю, зашпатлевать і т.д. Однак знімаючи старі шпалери, можна виявити, що в стелі є ні тріщинки і дірочки, а справжні діри. Панікувати не потрібно. Їх можна закрити самостійно.
Інструкція
1
Перед тим як зробити косметичний ремонт (фарбування, клеєння шпалер), приведіть в порядок поверхню стін, стель. Закрийте тріщини, діри. Якщо є тріщини, можна використовувати спеціальний заповнювач для тріщин - це вже готовий продукт. Він наноситься на тріщини шпателем, вдавлюється і затирається.
2
Вузькі тріщини можна заповнити спеціальною шпаклівкою для волосяних, тонких тріщин. Якщо треба закрити тріщину там, де з'єднуються різні фактури, наприклад штукатурка і дерев'яний наличник, то візьміть краще заповнювач еластичний. Але запам'ятайте: правильно готуйте розчини, дотримуйте пропорції і ретельно розмішуйте.
3
Якщо є невеликі дірки, їх можна закрити таким же способом, як і тріщини. Глибокі діри зашпаровують ремонтно-штукатурним розчином. Іноді використовують расширяющуюся піну. Як тільки вона затвердіє, надлишки зрізають і зашліфовивают.
4
Ремонт штукатурки, яка нанесена на дранки, виконується так. Обробіть дранку клеєм. Підійде навіть клей ПВА. Закладіть дефекти шпаклівкою або заповнювачем для глибоких тріщин. Якщо є дефекти на самій дранці, видаліть штукатурку, розширивши ремонтується ділянка. З гіпсокартону виріжте латку, прикріпіть її шурупами. Перевірте, чи знаходиться латочка врівень з ремонтованої поверхнею. По стику накладіть армуючу стрічку, шпателем нанесіть тонкий шар шпаклівки. Потім треба щоб шпаклівка застигла, а це займе близько доби. Цю процедуру повторіть ще раз і тільки потім відшліфуйте нерівності.
5
Деякі майстри використовують для закладення тріщин і дірок в стелі такий розчин: в столярний клей додається зубний порошок або розтертий крейда, ретельно розмішується, поки не вийде густа суміш. Нею зашпаровують діри, залишки знімають ножем.
6
Замазати щілину на стелі між плитами практично неможливо. Але цей дефект можна підправити наступним чином: на шов нанесіть білу фарбу, а зверху - бинт. Коли він висохне, зафарбуйте. На дуже великі і глибокі діри прибивають металеву сітку, потім цю ділянку штукатурять.
7
Дуже міцна водостійка шпаклівка виходить з «Бустилата». Цей клей змішують з крейдою, цементом або гіпсом.