Як викласти фото в інтернет. Як продати фотографії в інтернеті.

Якщо ще зовсім недавно ми відправляли друзям фотографії по електронній пошті, то зараз нам простіше викласти свої фото в інтернеті і скинути одне посилання. Безкоштовних сервісів для зберігання фотографій безліч, так що будь-хто може вибрати їх на свій смак.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно викласти одну або декілька фотографій в інтернеті, отримати посилання і відправити її комусь, і вас не сильно турбує подальша доля ваших фото, ви можете скористатися одним з ресурсів, створених спеціально для таких цілей. Один з них - сайт www.fastpic.ru - максимально спрощений сервіс для завантаження фото. Вам потрібно вибрати фотографію на вашому комп'ютері, натиснути кнопку «Завантажити, і ви отримаєте не тільки посилання на ваше фото, яке можна відправити друзям, але і 4 різних варіанти встраиваемого коду для блогів, форумів і т.д. Можете вибрати варіант «Flash завантаження і завантажити відразу кілька фотографій, отримавши для кожної з них окрему посилання і кілька варіантів кода.По таким же принципом працюють і інші сервіси, які називаються« хостинги зображень. Серед них www.imageshost.ru, www.imageshost.ru, www.radikal.ru, www.xmages.net та багато інших. Виберіть собі будь-який вподобаний і можете користуватися абсолютно безкоштовно!
2
Крім таких «швидких хостингів існують також і більш глобальні ресурси, такі як Яндекс.Фотках, Веб-альбоми Picasa, Flickr та інші. Використовуючи ці сервіси, ви можете не просто завантажувати фото і створювати фотоальбоми, але і переглядати їх в зручному для вас вигляді.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=zhdTRvI93nw
У вас є фільм , яким ви хочете поділитися з користувачами інтернету. Це можна зробити різними способами, починаючи від викладання фільм а на відомих ресурсах і закінчуючи створенням власного сайту.
Інструкція
1
Перед тим, як викласти фільм в інтернет, переконайтеся в тому, що не порушують авторських прав. Розміщення чужих матеріалів можливе лише з письмової згоди їх правовласників. Власні відеоматеріали ви можете розміщувати абсолютно вільно, за умови, що не порушували чиїх-небудь прав під час зйомки.
2
Найпростішим варіантом є викладання фільм а на YouTube. Для цього вам достатньо створити на цьому сервісі аккаунт, вся процедура займе у вас кілька хвилин. Після реєстрації увійдіть в систему під своїм логіном, натисніть на посилання «Додати відео». Виберіть на комп'ютері потрібний файл і двічі клікніть його мишкою. До роботи з YouTube допускаються файли розміром не більше 2 Гб і тривалістю не більше п'ятнадцяти хвилин. Якщо розмір вашого фільм а і його тривалість перевищують дані значення, слід скористатися іншими варіантами.
3
Непоганим сервісом для викладання великих файлів є TurboBit.net. Без реєстрації ви можете закачувати файли об'ємом до 200 Мб, після реєстрації - до 100 Гб. На зберігання файлів є обмеження - файл видаляється, якщо протягом двох місяців не було жодної його завантаження.
4
Якщо ви хочете разом з посиланням на фільм розмістити його опис, викласти якісь кадри, дати користувачам можливість залишати коментарі, вам не обійтися без власного сайту. При цьому можливі два варіанти: власне фільм и ви розміщуєте на файлообмінниках, а на сайті даєте тільки посилання на ці файли, і варіант з розміщенням фільм ов безпосередньо на сайті.
5
При розміщенні фільм ов на файлообміннику ви можете створити сайт на будь-якому безкоштовному сервісі. У другому випадку знадобиться хостинг, який надає потрібне вам дисковий простір і доменне ім'я. Зареєструвати доменне ім'я можна через інтернет. Для створення сайту скористайтеся програмою Dreamweaver і безкоштовним шаблоном. Перевага власного ресурсу в тому, що ви отримуєте повну незалежність - ніхто не видалить ваші файли, ви в будь-який момент можете перенести ваш сайт на інший хостинг.