Як додати інформаційну базу в 1с.

Для роботи з програмою «1С: Підприємство» необхідно створити інформаційну бази, в якій буде фіксуватися відповідний облік. Ця досить проста процедура може бути виконана без залучення програмістів.
Інструкція
1
Відкрийте програму «1С: Підприємство». У вікні «Запуск 1С: Підприємства» натисніть кнопку «Додати ...».
2
Буде запропоновано вибрати тип створюваної бази. Встановіть перемикач «Створення нової інформаційної бази» і натисніть кнопку «Далі».
3
Відкриється вікно, в якому представлений список всіх, вже встановлених на комп'ютері конфігурацій. Тут необхідно вибрати спосіб створення бази. • «Створити інформаційну базу з шаблону» - створювана база матиме зумовлену конфігурацію. • «Створити порожню інформаційну базу » - буде створена абсолютно нова база , яка не має первинних настроек.Чтоби додати базу , виберіть перший варіант. У вікні наявних конфігурацій виділіть потрібний варіант, натисніть кнопку «Далі».
4
Введіть ім'я створюваної бази (назва бази повинно містити не більше 255 символів) і вкажіть місце для його зберігання - на поточному комп'ютері або на сервері 1С (якщо вказаний каталог не існує, то він буде створений автоматично), натисніть «Далі ». Вкажіть конкретну папку для зберігання і натисніть «Готово».
5
Якщо значення параметрів створюваної інформаційної бази (назва або місце зберігання) збігаються з параметрами вже існуючої бази, то буде видано попередження у вигляді виділеної відповідним рядком. Необхідно буде внести зміни або відмовитися від подальшої роботи.
6
В результаті, в вікні «Запуск 1С: Підприємства» з'явиться новий рядок з ім'ям створеної інформаційної бази. Виділіть її та натисніть кнопку «1С: Підприємство» або двічі клацніть на цьому рядку. Програма буде запущена в режимі виконання, а сама база буде піддана автоматичному початкового заповнення.