Як відправити повідомлення з комп'ютера на телефон. Як відправити большоесообщеніе на телефон.

Компанії мобільних телефонів призначають плату за відправку коротких SMS-повідомлень згідно з умовами тарифного плану абонента. Щоб абсолютно легально користуватися SMS і не платити за цю послугу, можна скористатися спеціальними сервісами операторів.
Інструкція
1
SMS-повідомлення, що містять до 70 кириличних символів або до 140 символів латинського алфавіту, зазвичай доставляються на мобільний телефон абонента протягом декількох секунд після відправки. Особливість цієї технології полягає в тому, що, на відміну від голосових викликів, SMS практично не завантажує мережу оператора і при цьому дозволяє передавати інформацію EMS в бітах - зображення, музику та файли дуже малих об'ёмов.Ещё кілька років тому, коли мобільний зв'язок в Росії належала «великій трійці», були актуальні комп'ютерні програми для відправки SMS, написані різними розробниками. Сьогодні, коли регіональні системи мобільного зв'язку також виходять на державний і міжрегіональний рівень, зручніше відправляти безкоштовні SMS-повідомлення з комп'ютера використовуючи сайти операторів і месенджери.
2
Для відправки безкоштовного SMS на телефон абонента «Мегафон», перейдіть за посиланням: http://sendsms.megafon.ru. Ви побачите віртуальний бланк, в якому потрібно вибрати префікс номера телефон а і ввести номер абонента в семизначними формате.После введення номера потрібно набрати саме текстове повідомлення , ввести капчу для підтвердження і натиснути кнопку «Відправити». Тут же можна вибрати час доставки повідомлення. При цьому ви оплачуєте тільки інтернет-трафік, споживаний комп'ютером, і не платите за саме SMS- повідомлення .
3
Аналогічний сервіс «Білайн» по відправці безкоштовних SMS з комп'ютера розташований за адресою http://www.beeline.ru/sms/index.wbp. Єдина відмінність від «Мегафон» - тут префікс або код номера вводиться вручну, а не вибирається зі списку.
4
Для передачі повідомлення абоненту «МТС» скористайтеся посиланням: http://www.mts.ru/messaging/sendsms/. Після переходу на сайт вам буде запропоновано вибрати регіон абонента, і тільки після цього ви зможете відправити безкоштовне SMS.
Корисна порада
Аналогічні сервіси інших мобільних операторів ви можете знайти на офіційних сайтах компаній мобільного зв'язку.