Як поповнити рахунок скайп.

Skype завоював свою популярність у користувачів можливістю здійснювати безкоштовні голосові і відеодзвінки за допомогою мережі Інтернет. За голосові виклики на стаціонарні та мобільні телефони по всьому світу через Skype, доведеться платити гроші.
Інструкція
1
Щоб поповнити свій рахунок в «Скайп», потрібно мати мінімум 5 € на одному зі своїх рахунків. Це може бути банківський рахунок, банківська карта Visa або MasterCard, електронний гаманець Яндекс.Деньги або WebMoney.
2
Увійдіть в свій аккаунт на www.skype.com або зареєструйте новий. У своєму акаунті натисніть на кнопку «Внести гроші на рахунок в Skype», після чого заповніть необхідну контактну інформацію, вказавши своє ім'я та поштову адресу. Далі вам буде запропоновано ввести дані вашого банківського рахунку, номера банківської картки або електронного гаманця, а також вибрати розмір суми для поповнення рахунку. Введіть всі необхідні відомості, і ваш рахунок Skype буде поповнений!
3
Якщо у вас немає жодного з рахунків, за допомогою яких можна оплатити Skype, ви можете швидко завести собі електронний гаманець за адресою термінал для поповнення рахунку мобільного телефону. В терміналі слід вибрати розділ «Електронна комерція» і знайти розділ своєї платіжної системи. Далі ввести номер свого електронного гаманця і внести гроші.