Як відкрити нову вкладку.

Дуже зручно при роботі в інтернеті використовувати одне вікно браузера для перегляду безлічі веб-сторінок, відкривати зацікавили нас посилання в нових вкладках. Усі популярні браузери надають нам таку можливість.
Інструкція
1
Internet ExplorerОткройте пункт «Файл» в рядку меню і виберіть команду «Створити вкладку» .Наведіте мишку на невеликий квадратик праворуч від вже відкритої вкладки - з'явиться напис «Створити вкладку». Клацніть мишкою по квадратику - праворуч відкриється нова вкладка.
2
Mozilla Firefox і OperaОткройте пункт «Файл» в рядку меню і виберіть команду «Нова вкладка» .Клікніте мишею на плюсик, розташований правіше вже відкритої вкладкі.Откройте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на панель вкладок, і виберіть команду «Нова вкладка».
3
SafariНажміте поєднання клавіш «Command + T», щоб відкрити нову порожню вкладку.Удержівая клавішу «Command», клацніть по вибраній посиланням - вона відкриється у новій вкладці на задньому плане.Удержівая поєднання клавіш «Shift + Command", клацніть за обраною посиланням - вона відкриється у новій вкладці на передньому плане.Клікніте на панелі вкладок, попередньо затиснувши клавішу «Control», і виберіть в меню команду «Нова вкладка».
4
Google ChromeОткройте меню налаштувань (іконка з зображенням гайкового ключа в правому верхньому куті) і виберіть команду «Нова вкладка» .Клікніте мишею на плюсик, розташований правіше вже відкритої вкладкі.Откройте контекстне меню, клацнувши правою кнопкою миші на панель вкладок , виберіть пункт нова вкладка.
5
Але для всіх браузерів однаково діють і такі способи відкриття вкладок.Напрімер, використовуйте поєднання клавіш «Ctrl + T», щоб відкрити нову вкладку на передньому плане.Нажміте клавішу «Ctrl» і клацніть по посиланню, яку ви хочете відкрити в новій вкладці на задньому плані. Клікніть посилання, утримуючи «Ctrl + Shift», якщо хочете, щоб вона відкрилася в новій вкладці на передньому плане.Щелкніте по потрібному посиланню середньої кнопкою миші - вона відкриється у новій вкладке.Щелкніте мишею два рази на вільному місці панелі вкладок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=TnJGNCftYo4