Як знайти людину в Америці.

Активний потік еміграції з країн СНД в США розпочався в 90-ті роки XX століття і не вщухає дотепер. Багато людей їдуть в Америку на заробітки, на пошуки кращого життя і зникають з нашого поля зору раз і назавжди. Відшукати людини в такій величезній країні, як Сполучені Штати Америки зовсім не просто, особливо якщо ви обмежені в коштах. Однак існує кілька інформаційних ресурсів, які можуть допомогти вам в цій нелегкій справі.
Інструкція
1
Для того, щоб знайти людини в Америці, необхідно володіти певною інформацією про розшукуваного суб'єкті. Найлегше виявити людини в Сполучених Штатах Америки за його телефонним номером, в тому випадку, якщо цей номер зареєстрований на його ім'я. У всесвітній мережі можна знайти кілька безкоштовних телефонних довідників, інформація в яких регулярно оновлюється. Приміром, телефонна директорія WhitePages розташовується за адресою http://www.whitepages.com/. Інформація в цьому довіднику оновлюється раз на 3-4 місяці. На цьому сайті ви зможете знайти людини за номером телефону або за прізвищем.
2
Ще одним надійним і великим телефонним довідником в США є Intelius (адреса в мережі: https://www.intelius.com/). Скориставшись цим сайтом, ви зможете абсолютно безкоштовно і без реєстрації відшукати людини по його імені і прізвища. Крім того, ви можете скористатися й зворотним пошуком по телефонному номеру.
3
Якщо телефонний номер розшукуваного людини вам невідомий, то ви можете скористатися пошуковою директорією PeopleData. Цей сайт, розташований за адресою http://www.peopledata.com/, містить досить актуальну інформацію про жителів США, особливо про емігрантів. На головній станиці вам буде запропоновано ввести повне ім'я розшукуваного людини , а також вибрати передбачуваний штат проживання (можна провести пошук по всіх штатах). В результаті система видасть вам список імен з адресами і телефонними номерами.
4
Ну, і останній спосіб відшукати зниклого людини підказують нам соціальні мережі. У Сполучених Штатах ними користуються не тільки молоді люди, але і люди будь-якого віку. Просто введіть ім'я та прізвище розшукуваного людини в рядку пошуку на таких сайтах, як Facebook і MySpace. Хто знає, може бути, система вкаже вам на сторіночку потрібного вам людини .
Зверніть увагу
Зверніть увагу на те, що прізвища й імена емігрантів можуть писатися по-різному. При пошуку вводите різні варіанти транскрипції.
Корисна порада
Крім безкоштовних директорій у всесвітній мережі пропонується безліч платних пошуковиків з більш актуальними базами.