Як скласти план на рік. складання плану магазину на рік.

"З Нового року починаю нове життя!" - Як часто ми чуємо це від наших близьких. Варіанти "нового життя" можуть бути різними: почну ходити у фітнес-клуб, доб'юся підвищення на роботі, з'їжджу у відпустку до Італії ... Але от подарунки розпаковані, шампанське випито, олів'є з'їдений, і нас знову накривають буденні справи. Так, ми як і раніше дуже хочемо піти у фітнес-клуб, і абонемент вже куплений, але от тільки сьогодні справи, завтра справи, і навіть у вихідні, схоже, не вдасться вирватися ... Як же навчитися планувати свій час так, щоб все встигнути?
Вам знадобиться
  • - 30 хвилин
  • - спокійна обстановка
  • - аркуш паперу
Інструкція
1
Ненаписаний не існує. Перш за все, запишіть свої цілі. Неважливо, які вони - маленькі чи великі. Нехай найскромніша мета придбає письмову форму: це допоможе краще сформулювати і надалі структурувати її. Не бійтеся мріяти - без мрії не може бути і цілі.
2
Швидше за все, не кожна з ваших цілей може бути досягнута за рік. Подумайте, які кроки ви будете робити для її досягнення і який термін реальний для виконання кожного кроку. Структуруйте свою мету, нехай вона буде розбита на багато маленьких пунктів і підпунктів. Важливо бачити конкретні, невеликі цілі. І, найважливіше, встановіть для кожного пункту конкретний термін виконання. Ось простий приклад: Мета - з'їздити в вересні в Рим на два тижні. Для цього: 1) Підрахувати приблизні витрати на поездку.а) распросу знайомих, які недавно їздили в Італію.б) Пошукати інформацію в Інтернеті. Термін: 10 января.2) Розрахувати, скільки потрібно буде відкладати з зарплати на поїздку. Термін: 10 января.3) Кожного місяця відкладати з зарплати 10 тисяч рублів. Термін: з січня по липень, по 20-му чіслам.4) Вирішити, як краще поїхати: купити тур або відправитися "своїм ходом". Термін: до іюня.5) Якщо ви вибрали тур, то відслідковувати цікаві пропозиції на сайтах турагентств. Термін: з березня по іюнь.5) Якщо ви вирішили відправитися своїм ходом, то забронювати авіаквитки і гостініцу.а) Розпитати знайомих, які недавно їздили в Італію.б) Пошукати інформацію в Інтернеті.У) Вибрати найвигідніші предложенія.Срок: червень .6) Подбати про візу. Термін: липень-август.7) Отримати/зібрати всі документи для поїздки. Термін - серпень-початок сентября.8) Придбати путівник та інші необхідні в поїздці речі. Термін - серпень-початок сентября.Возможно, подібна деталізація здасться зайвою, але зате так ви нічого не забудете і не натрапите на "підводні камені".
3
Виберіть найголовнішу, найважливішу мету. Важливу саме для вас в даний час. Виділіть її в вашому плані іншим кольором і приділяйте їй особливу увагу. Думайте про неї, обговорюйте з друзями та близькими, якщо вона не дуже особиста. Можливо, дехто сприйме вашу зосередженість з іронічною посмішкою, але ж вам необхідно здійснити задумане, а не плисти за течією, правда? Та й напевно у вашому оточенні знайдеться хоча б кілька активних і амбітних людей, які давно звикли бути господарями свого життя, планувати і здійснювати плани замість того, щоб просто ходити на роботу і займатися поточними справами. Як правило, такі люди вкрай енергійні і заражають своєю енергією інших. Це варто того, щоб спілкуватися з ними частіше.
4
Негайно приступите до конкретних дій. Не після свят, нема з понеділка і не завтра, а сьогодні, зараз. Скільки прекрасних починань і цілей так і не були реалізовані через невиправдані зволікань!
5
Не забирайте план в дальній ящик столу, нехай він буде у вас перед очима. Перечитуйте його, думайте про свої цілі. Адже це ж ваші цілі, ви дійсно хочете добитися всього того, що написали. Це буде стимулювати вашу енергетичну зарядженість. А як приємно буде в кінці грудня усвідомити, що ви захотіли, запланували і - найголовніше - зробили!
Корисна порада
Записуйте свої цілі в сьогоденні времені.Формуліруйте кожну мету, починаючи зі слова "я" .Добавляйте нові ідеї та цілі.