Як прожити без роботи. Як бути без роботи.

Звільнення - ще не кінець світу. Звичайно, позбутися можливість щоденно відвідувати офіс для городянина, як правило, сильний стрес. Проте його можна пережити, якщо не перетворювати втрату роботи в трагедію всього життя.
Інструкція
1
Дозвольте собі відпочити. Навряд чи звільнення було для вас безболісним, як би ви не бадьорилися. Набравшись сил, проведіть ревізію грошових запасів. Прикиньте, наскільки вистачить заощаджень, якщо найближчим часом ви не знайдете роботу. Ретельно сплануйте свої витрати, ведіть домашню бухгалтерію.
2
Не бійтеся просити в борг і не зволікайте час до того моменту, поки в кишені залишиться остання сотня. Відкиньте комплекси, зберіться з духом і зверніться до друзів за матеріальною допомогою. Поясніть їм, як і яким чином будете повертати кошти. Бажано зафіксувати ваші наміри документально.
3
Якщо вільних коштів достатньо, найбільш вигідно відкласти частину грошей на депозит під високі відсотки. Пам'ятайте, що держава повністю відшкодовує суми до 100 тисяч рублів у випадку проблем у кредитної організації, тому можете довіритися кожному акредитованому банку на зручних для вас умовах.
4
Проаналізуйте можливість альтернативного отримання доходів. Наприклад, стару підмосковну дачу, яку ви не відвідували з часів смерті дідуся, можна вигідно здати на літній сезон.
5
Розглядайте можливості підробітку. Якщо роздавати рекламні листівки біля входу в метро вам якось не з руки, займіться, наприклад, приватним візництвом на власному авто. Дохід буде невеликим, але він дасть вам впевненість, що з голоду ви точно не помрете.
6
Не нехтуйте пропозиціями про тимчасової зайнятості. Необов'язково в пошуках пригод їхати сезонним складальником фруктів в Ізраїль. Але якщо ви все життя мріяли працювати з дітьми, а змушені були займатися бухгалтерією, спробуйте, наприклад, влітку знайти роботу в дитячих таборах відпочинку.
7
Не піддавайтеся чорним думкам. Будьте постійно зайняті, навіть якщо за цю роботу ніхто не платить. Полагодите будинок на дачі, відремонтуйте машину, займіться генеральним прибиранням, більше гуляйте з дітьми. Також можна присвятити більше часу своєму хобі і обзавестися парочкою нових. Дорогу осилит идущий, не припиняйте пошуків, і одного разу ваша нова робота обов'язково знайде вас.
Прожити на 1000 рублів в місяць - вчинок надзвичайний. І як будь-які екстремальні вчинки робити його можна лише зрідка, що не регулярно. Інакше небезпечно для здоров'я та психіки. Для виживання людині достатньо трохи їжі, води і теплого місця для сну. Без інтернету, стільникового зв'язку та занять фітнесом ще ніхто не помирав. Від оплати комунальних послуг на місяць теж можна відмовитися. Про такі поняття як «соромно», «незручно», «несмачно», «нудно» доведеться забути на час. Проживання на 1000 рублів в місяць зажадає витривалості, міцного здоров'я, залізної дисципліни і здорової нахабності.
Інструкція
1
Зробіть ревізію продуктів в будинку. До того як вам довелося жити на 1000 рублів в місяць, ви ж як то і десь жили. Якісь продукти від минулого життя, швидше за все, залишилися. Порившись «по засіках» можна знайти так багато крупи, макаронів і цукру, що цілком можна простягнути на них місяць. А тисячу рублів витрачати на шоколадки в кінці тижня як бонус.
2
Напишіть список необхідних продуктів, які потрібно придбати. Ковбаса, зефір, авокадо і швидкорозчинні каші до них не відносяться. Потрібно виходити з вартості продуктів та їх поживності. Наприклад, банку тушонки коштує в середньому 50 рублів , на 400 рублів можна купити 8 банок, по дві на тиждень. Залишається ще 600 рублів . На них можна придбати купу корисних продуктів: 1 л масла рослинного - 40 руб.3 десятка яєць - 90 руб.1 кг рису - 40 руб.1 кг моркви - 13 руб.1 кг цибулі - 15 крб.2 кг вермішелі - 50 руб .1 кг гречки - 87 крб.2 кг вівсяних пластівців - 30 руб. 2 кг сухарів - 25 руб.Ітого разом з тушонкою - 990 рублів . Список приблизний і може змінюватися в залежності від смакових уподобань і коливань цін.
3
Складіть меню на кожний тиждень, виходячи тільки з тих продуктів, що є. Строго дотримуйтеся меню і не забувайте готувати по мірі можливості різноманітно. Майте на увазі, що з однієї банки тушонки, наприклад, можна приготувати 4 страви для однієї людини: гречаний суп з тушонкою, макарони по-флотськи, рис з морквою, цибулею і тушонкою і тушкована картопля.
4
Готуйте часто і маленькими порціями. Не слід наварювати величезну каструлю каші на кілька днів. Інакше через пару днів вас буде повернути від страви, яку спочатку йшло на ура.
5
Зателефонуйте всім друзям, знайомим, колегам, якщо залишилися гроші на телефоні. А якщо є доступ до інтернету, не забувайте про спілкування в соціальних мережах. Напрошуватися в гості під будь-яким приводом. Прийшовши, зі збентеженою посмішкою розповідайте, що впали, вино розбилося, осколки від пляшки потрапили в торт, а гаманець забули вдома. Господарі, можливо, і не повірять, але не виженуть. Навпаки, посадять за стіл і нагодують. Головне, не ходити по одному і тому ж адресою декілька разів.
6
Здійсніть дрібне правове порушення. Бажано перед будівлею міліції або в зоні видимості дільничного. Ймовірність того, що вас забезпечать безкоштовною їжею протягом 15 діб висока. Смачно буде навряд чи, але в ваші цілі це і не входить.
7
Улаштуйтеся на роботу у велику їдальню, краще в лікарню або в школу. Посудомийкою або вантажником вас візьмуть з радістю. В таких місцях часто ще залишилися старі радянські порядки, і працівники харчуються там же. І аж ніяк не тим, що принесли з дому. Сніданком або обідом будете забезпечені, а може, і на вечерю чого прихопіть.
8
Приєднуйтеся до суспільство солнцеедов. Вони стверджують, що можуть харчуватися виключно енергією сонця. Перейнявши настільки дорогоцінний досвід, заощаджену тисячу рублів можна витратити не на їжу, а на інші корисні придбання.