Як освітлити фарбовані чорне волосся. Як освітлити волосся народними засобами.

Брюнетки ... Звичайно ж, брюнетки! Хто сказав, що блондинки краще? Чорні волосся чудово виглядають, тому багато дівчат перефарбовують свої світліші волосся в цей колір. Але чорна фарба практично не змивається, і у тих, хто в подальшому не побажали носити цей колір, з'являється проблема - як освітлити волосся . Майже всі джерела інформації, а також і фахівці в салонах краси, кажуть, що це неможливо. Але дещо все-таки зробити реально.
Вам знадобиться
  • Перекис водню, безбарвна хна, фарба для волосся.
Інструкція
1
Можна спробувати освітлити волосся на один або, якщо вийде, на кілька відтінків, а потім пофарбувати волосся в інший колір. Освітлювати волосся можна як народними засобами, так і засобами з магазину.
2
Якщо у вас волосся вже були пофарбовані, то освітлити їх можна перекисом водню або безбарвною хною. Перекис тримають на волоссі рівно стільки, поки не вийде потрібний вам відтінок. Якщо надалі ви хочете пофарбувати волосся , то дочекайтеся практично білого кольору, а точніше блідо-жовтого. Як тільки волосся обесцвечени, можна починати фарбування в світлий відтінок.
3
Якщо раніше ви були пофарбовані хною, то не варто розраховувати на те, що у вас все вийде саме так, як описано. Після хни взагалі ніякої фарбою неможливо змінити колір волосся.
4
Після висвітлення безбарвною хною слід дуже добре промити волосся , щоб потім не було відчуття піску на голові. Прямі сонячні промені значно впливають на одержуваний від хни відтінок. Тому кілька днів після освітлення не варто зловживати сонечком.
5
Якщо ви не впевнені, що зможете провести фарбування самі, то краще довірте це професіоналам. Зверніться в салон. Там вам допоможуть і порадять, що саме підійде для вашого волосся.
Зверніть увагу
Після всіх процедур по освітленню та фарбуванню ваші волосся стане сухим і жорсткими. Не забувайте регулярно користуватися кондиціонером інтенсивної дії! Питайте і зволожуйте волосся спеціальними масками і спреями.
Корисна порада
Який би ви колір не вибрали, дуже добре обдумайте своє рішення, тому що, як у випадку з хною, виправити це не завжди вдасться. Будь-яке рішення має бути зваженим.