Як визначити стиглість манго.

Манго - це тропічний фрукт з солодкою жовто-помаранчевої м'якоттю. Манго доступний у продажу цілий рік і найчастіше в недостиглому вигляді. Багато покупців помилково вважають, що червонуватий рум'янець на цьому екзотичному фрукті - показник зрілості. Насправді стиглий манго може бути і різних відтінків зеленого, і жовтим, і червоним, залежно від виду. Зрілість фрукта неможливо визначити за його кольором.
Інструкція
1
Візьміть манго в руку, піднесіть його до носа і втягніть аромат. Він повинен бути солодким, насиченим, фруктовим. Манго не має запаху, коли він ще не дозрів. Якщо ж фрукт пахне алкоголем або має кислий аромат бродіння, то він занадто стиглий і швидше за все, почав псуватися.
2
Злегка стисніть манго в руках. Шкірочка повинна бути пружною, не надто м'якою і податливою. Якщо манго не здавлював, залиште його дозрівати протягом декількох днів при кімнатній температурі.
3
Уважно огляньте форму плода. Якщо він виглядає жорстким і щільним, значить манго ще не дозрів. Якщо фрукт округлий, гладкий і не зморщений ні з одного кінця, то його можна їсти. Кілька коричневих плям - нормальна ознака стиглого фрукта, але шкіра повинна бути при цьому гладкою, без тріщин і пошкоджень.
4
Зрілий манго має досить м'якою, соковитою, гладкою м'якоттю, на смак нагадує стиглий персик. В принципі, вживати в їжу недоспелий плоди манго досить проблематично, тому що жорсткий фрукт важко буде навіть розрізати ножем, а тим більше - прожувати.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xKVz0CVaJ5w
Зверніть увагу
Вживання більше двох незрілих плодів в день може викликати посилене газоутворення, подразнення слизової шлунково-кишкового тракту і запалення горла. Переїдання ж стиглих фруктів манго може привести до розладу кишечника, запорів і алергії.
Корисна порада
Щоб манго швидше дозрів, помістіть фрукт в паперовий пакет разом з яблуком, бананом або іншим манго. Процес прискориться за рахунок обміну з іншим фруктом речовиною етиленом; Залиште манго при кімнатній температурі, поки його консистенція не почне більш м'якою, але не губчастої на дотик; Незрілий манго не слід класти в холодильник. Прохолодна температура уповільнює дозрівання; Також не рекомендується зберігати стиглий манго в холодильнику більше тижня; Манго відмінно підходить для приготування як фруктових або овочевих салатів, так і для м'ясних страв.
Манго можна придбати в багатьох магазинах, але мало хто знає, як слід його вибирати. Щоб перше знайомство з екзотичною фруктом було приємним, дотримуйтесь нескладних правил.
Інструкція
1
При виборі плода ніколи не орієнтуйтеся на забарвлення шкірки. В Китаї, наприклад, вирощують манго, колір якого в стиглому стані є чимось середнім між сірим і зеленим. Вдобавок вся поверхня фрукта обсипана цятками, зате смак відмінний, не поступається індійським плодам. З іншого боку, яскраво-червоні плоди можуть виявитися зовсім позбавленими смаку і не соковитими.
2
Понюхайте плід. Якщо плід зовсім не пахне, знайдіть те місце, де була плодоніжка, і вдихніть. Манго часто пахне хвоєю, іноді його аромат порівнюють зі скипидаром. Пам'ятайте, що різкий запах притаманний тільки деяким сортам. В процесі селекції та поліпшення виведені такі фрукти, які майже не випромінюють цей запах, а залишають тільки солодкі ароматні ноти. Якщо ви виразно відчуваєте кислий запах від плоду, значить він почав псуватися.
3
Візьміть плід в руки, він повинен бути пружним, його поверхня не повинна мати ушкоджень або вм'ятин. Не купуйте манго з вологою шкірочкою, це може означати, що цілісність плода пошкоджена, сік витікає назовні, і він почав псуватися. Крім того, не вибирайте манго з вм'ятинами на поверхні, саме під ними волокна фрукта зруйновані, і плід схильний прискореному процесу псування. Шкірочка манго розповість вам також про вік фрукта - якщо вона млява, зморшкувата, значить плід «залежаний», він вже втрачає вологу, такий фрукт не буде соковитим. Крім того у перезрілого манго дуже жорсткі і грубі волокна, вони псують все враження від смаку фрукта.
4
Сам плід не повинен бути твердим - це явна ознака того, що фрукт не дозрів. Але й дуже м'яким манго не повинен бути. Тут важлива золота середина, краще купіть щільний плід з непошкодженою шкіркою, оберніть будинки папером, і він «дійде» при кімнатній температурі. Не зберігайте манго в холодильнику, помістіть його в темне місце.