Як робити кучері плойкою. Як зробити картку ощадбанку.

Багато володарки прямого волосся мріють про кучерях. У наш час є безліч різних способів зробити волосся кучерявим. Наприклад, ви можете зробити це за допомогою плойки. Це не надто складний і ефективний метод створення чудової зачіски.
Вам знадобиться
  • Плойка, а так же лак для фіксації волосся, віск для волосся і дзеркало. Так само в процесі вам знадобиться зажим для волосся і гребінець з рідкісними зубчиками. Так що влаштовуйтеся зручніше і приступайте.
Інструкція
1
Увімкніть плойку в розетку і почекайте, поки вона добре розігріється. Потім відокремте верхню частину волосся і зберіть їх затискачем на голові. Звисати повинна залишитися лише мала частина пасом.
2
Відокремте від нижнього шару волосся невеликої локон величиною приблизно в 2 см. Окропити його лаком, а потім акуратно намотайте на плойку, починаючи від коріння волосся і закінчуючи кінчиками. Зачекайте 3-4 хвилини і акуратно зніміть пасмо з плойки.
3
Залиште отриману кучерики і переходите до наступної. Таким способом завийте пасма волосся по всій голові. Ще раз побризкайте волосся лаком для того, щоб ваші кучері не розпустилися.
4
Візьміть в руки гребінець і почніть повільно і акуратно розчісувати ваше волосся. Вони повинні прийняти більш природний вигляд і сформуватися в красиві локони.
5
Потім візьміть віск для укладання волосся і накладіть на ваші локони. Це робиться для того, щоб прибрати зайву пухнастість волосся і склеїти волосся в окремі локони.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pDu4b2dp99Q
Зверніть увагу
Гаряча завивка дуже псує волосся. Тому не завивають таким способом щодня. Пам'ятайте, що від частої і довгої термічної обробки, ваше волосся може потоншати і почати сіктися. Так що для щоденного завивання краще все ж обрати інший спосіб, наприклад, бігуді.
Корисна порада
Однак, користуючись розпеченій плойкою, будьте обережні. Чи не обпечіться самі і не спаліть своє волосся. Ні в якому разі не тримайте довго локон, накрученим на плойку.