Як навчитися продавати товар. Як навчиться впарювати людям Таварая.

Продажі - поширений вид діяльності в періоди кризи промислового виробництва. У зв'язку з недоліком робочих місць багато фахівців знаходять себе у сфері прямих продажів. Деякі займаються оптовою торгівлею за агентськими договорами. Перші кроки в продажах можуть виявитися невдалими. Не варто сумувати, бо ситуація поправна, треба лише підкоригувати деякі дії.
Інструкція
1
Зверніть увагу на досвідчених продавців у вашій компанії. Вони заробляють завдяки продажам, бо навчилися щиро спілкуватися з різними людьми. Ви повинні вловити цей стиль спілкування. Попрацюйте один день поруч з успішним продавцем. Ваше завдання на даному етапі - уважно спостерігати і не втручатися в процес. Зауважте, як ваш колега починає розмову, як відповідає на запитання.
2
Добре вивчіть товар , який продаєте. Згадайте, на що звертали увагу покупці, яких ви бачили на 1-му кроці. У покупця і продавця зазвичай різне уявлення про те, що є найціннішим в товар е. Коли будете відповідати на питання людей, ви повинні бути готові дати докладну характеристику будь-якої якості товар а. Ви повинні виглядати, як експерт. Для цього треба відчувати себе в ролі експерта. Щоб пробудити потрібні почуття, ретельно вивчіть свій товар .
3
Самостійно поговоріть з першим потенційним клієнтом. Використовуйте на початку розмови прийоми, запозичені у вашого колеги на 1-му кроці. Задавайте клієнтові більше питань і не намагайтеся сперечатися. Якщо людина не розташований до вашого товар у, попросіть дозволу зайти іншим разом, коли у вас з'являться будь-які новинки. Зазвичай клієнти дають дозвіл на подальшу зустріч.
4
Проведіть зустрічі з іншими потенційними клієнтами. Домовтеся з кожним із них про подальші зустрічі, якщо у вас з'явиться щось цікаве. Навіть якщо до цього моменту ви нічого не продасте, у вас буде список людей, які не відмовилися ще раз зустрітися з вами. Вони вже трохи вас знають і наступного разу візьмуть більш прихильно.
5
Добре підготуйтеся до 2-й зустрічі з кожним клієнтом. Часто люди не поспішають купувати в 1-й раз, бо думають, що ви - новачок. Коли прийдете до них повторно, вони почнуть думати, що ви не пішли з цього бізнесу. Вони зроблять висновок, що з вами можна мати справу. На перших зустрічах ви продаєте не «strong> товар , а себе самого. Ви обіцяли людям прийти, коли буде щось цікаве і нове. Виконайте ваше обіцянку. Підготуйте історію про інше товар е, який не показували їм минулого разу. Скажіть, що ця історія і є новою, навіть якщо товар їм знаком.
Зверніть увагу
Кращі продавці не є сперечальниками і маніпуляторами. Як правило, кращі продавці є хорошими оповідачами історій. Підходящі історії про товар і про те, як він допоміг іншим людям, ви знайдете в досвіді ваших колег. Задавайте більше питань, проявляйте здорове цікавість щодо роботи інших людей. Надалі самі клієнти будуть постачати вас цікавими історіями.
Корисна порада
Не ходіть до клієнтів з похмурим обличчям. Посміхайтеся і тримайте поставу. Всім подобається купувати у приємних людей.