Як змінити поєднання клавіш. sochetanie klavish.

В будь-якій сфері виробництва завжди існували деякі хитрощі, які допомагають полегшити щоденний рутинний труд. У повсякденній роботі оператора персонального комп'ютера теж є свої хитрощі - використання гарячих клавіш або їх поєднань. Їх використання допомагає заощадити дорогоцінні секунди, а то й хвилини.
Вам знадобиться
  • Редагування налаштувань (зміна поєднань клавіш) пакета Microsoft Office.
Інструкція
1
Для зміни поєднань клавіш можна скористатися загальними настройками пакета Microsoft Office. В будь-якому продукті цього пакета гарячі клавіш і використовуються в повному обсязі: будь-яке меню, будь-яку команду можна викликати натисканням на ці клавіш і. Якщо такої можливості немає, до будь-якій команді можна додати якесь поєднання клавіш . Приміром, натискання на поєднання клавіш Alt + Ф виконує відображення розкритого меню «Файл».
2
Щоб зрозуміти, як працюють ці поєднання клавіш достатньо натиснути на кнопку Alt на клавіатурі і подивитися на верхнє меню будь-якої програми пакета Microsoft Office. Ви побачите, що у кожного елемента верхнього меню змінилася одна буква (стала підкресленою) - це є ключем до дії (натисніть Alt + підкреслену букву). Всі команди, що містяться всередині будь-якого меню, також дотримуються цього правила.
3
Для виклику вікна настройки поєднань клавіш натисніть верхнє меню «Сервис», потім виберіть пункт "Налаштування". Щоб закріпити матеріал, описаний в цій статті, спробуйте зробити те ж дію, тільки без комп'ютерної миші. Натисніть клавіш у Alt і подивіться на верхнє меню, в імені меню «Сервис» стала підкресленою буква «е». Отже, від вас вимагається натискання клавіш Alt + «е» (кирилиця). Перед вами відкриється меню «Сервис».
4
Таким же чином можна відкривати будь меню і запускати будь-які команди. Натисніть Alt + «н», перед вами з'явиться вікно настройки меню і гарячих клавіш . Залишається навчитися змінювати старі або задавати нові сполучення клавіш .
5
У вікні, натисніть кнопку «Клавіатура». Перед вами з'явиться нове вікно, яке буде містити абсолютно всі команди, використовувані в цьому додатку. Виберіть будь-яку команду, для якої ви хочете змінити поєднання клавіш або задати нове значення. В поле «Поточні поєднання» будуть відображатися дійсні на даний момент поєднання. Перемістіть курсор на порожнє поле «Нове поєднання клавіш », натисніть потрібну комбінацію клавіш (вона відобразиться в цьому полі), потім натисніть кнопку «Призначити». Налаштування поєднання клавіш для певної команди закінчена.