Як перевірити поштову скриньку.

Система поштових листів активно входить в наше повсякденне життя: зв'язок з друзями, обмін файлами, отримання розсилок. Електронна пошта просочує нас в буквальному сенсі. Піддаючись спокусі електронного листування, слід знати, як можна перевірити свою поштову скриньку на наявність в ньому нових листів.
Вам знадобиться
  • Єдиним інструментом послужить аккаунт, створений вами на поштовому сервісі.
Інструкція
1
Для перевірки поштової скриньки нам необхідно запустити інтернет-браузер. Перейти на сайт поштового сервісу, де ми були зареєстровані. Нам необхідно увійти в свій аккаунт на цьому сервісі, тобто пройти процедуру аутентифікації. Аутентифікація - підтвердження автентичності. Ще це називають авторизацією на сайті, хоча авторизація увазі не підтвердження, а перевірку наявність прав на деякі дії. Але це вже нюанси.
2
В поле аутентифікації, в поле введення логіна і пароля, нам необхідно вказати свої реєстраційні дані. Після введення цих даних, логіна і пароля, система переміщує вас на сторінку вашої пошти, повідомивши, що стався успішний вхід в почту.Логіном при авторизації може бути як ім'я, так і доменне ім'я разом з ім'ям. Приміром, для входу в пошту на сайті Mail.ru мені необхідно ввести логін, а доменне ім'я вибрати з списка.Петров@mail.ruЗдесь Петров - це ім'я, а @ mail.ru - це доменне імя.Прі вході в пошту на сайті Gmail.com необхідно повністю вказати адресу електронної пошти в графі Логін (Петров@gmail.com)
Зверніть увагу
Ні в якому разі не переходьте за посиланнями з листів користувачів, яким ви не довіряєте. Краще помітити цей лист як спам.
Корисна порада
Найчастіше ви забуваєте пароль від своєї електронної скриньки, на допомогу вам зможе прийти відновлення пароля. Зараз на деяких сервісах виробляють прив'язку до номера стільникового телефону. Це дуже зручно і надійно, ніхто крім вас не зможе поміняти пароль. Також можна скористатися стандартним способом - відповівши на контрольне запитання, який ви вказували при реєстрації поштової скриньки.
Зараз складно уявити нормальну роботу в мережі інтернет без використання електронної пошти. Поштові скриньки з кожним днем стають все більш зручними і функціональними. Так як же працювати з поштовою скринькою? Як переглядати в ньому різного роду листи?
Інструкція
1
Запустіть ваш інтернет-браузер. Введіть в поле адресного рядка браузера адресу поштового сервера, на якому зареєстрований ваш поштовий ящик.
2
Перед вами відкриється головна сторінка сайту. Зайдіть на свій ящик. Для цього знайдіть блок «Пошта» і введіть в ньому у відповідні поля ваші дані для авторизації: логін і пароль. Клікніть кнопку «Увійти» або натисніть з клавіатури кнопку «Enter».
3
Ви автоматично потрапите у вкладку «Вхідні листи». Тут зібрані листи, що прийшли до вас від інших користувачів: прочитані та непрочитані. У бічній стороні сторінки розташовано меню пошти. За допомогою нього можна перейти на будь-яку з вкладок: «Вхідні», «Надіслані», «Чернетки», «Спам», «Дистанційні», «Кошик» і т.д.
4
Натисніть вкладку «Відправлені». Тут зібрані листи, які ви відправляли адресатам. У списку відображаються адреси, за якими листи були відіслані, теми листів і початок їх змістів. Клікніть лівою кнопкою миші по будь-якому з листів, щоб переглянути його повністю.
5
Відкрийте вкладку «Чернетки». Тут розташовані чорнові, тобто ще невідправлені, варіанти листів. Їх можна відредагувати і відіслати адресату.
6
Натисніть вкладку «Спам». Сюди потрапляють листи масової розсилки якогось виду реклами або іншого виду інформації. Потрапляють вони сюди або автоматично (система сама аналізує зміст листа і в разі виявлення ознак спаму поміщає його в дану папку), або користувач може сам помітити будь-яке з вхідних листів і помістити його в цю папку.
7
Відкрийте папку «Видалені», щоб переглянути видалені вами листи. Якщо користувач видаляє непотрібне йому листа, воно потрапляє в цю папку, з якої вже користувач може знищити повідомлення безповоротно.