Як написати резюме англійською мовою.

Більшість компаній воліє, щоб співробітник знав англійську мову. Це стосується майже будь-яких посад: секретар, юрист, менеджер по роботі з клієнтами і т.д. Що ж може відразу продемонструвати знання англійської мови краще, ніж грамотно складене резюме англійською?
Інструкція
1
За загальним правилом, гарне резюме має бути на двох мовах - російською та англійською. Якщо ви відправляєте резюме в іноземну компанію і впевнені, що читати його будуть в першу чергу іноземні співробітники, то достатньо буде резюме англійською мові і супровідного листи до нього - теж англійською.
2
Резюме англійською мові представляє собою переклад вашого російськомовного резюме . Однак при перекладі варто пам'ятати певні нюанси: 1. резюме англійською прийнято позначати як CV (розшифровується curriculum vitae). У всіх англомовних країнах широко використовується скорочення CV; 2. зверніть увагу, що дати в англійському мові позначаються або коротко (наприклад, 20/11/2011), або наступним чином: Novermber 20th, 2011 (тобто спочатку йде місяць, потім число, а потім рік); 3. обов'язково подивіться за словником, як називається ваша посада англійською мові. Якщо ви вкажете посаду неточно, то введете в оману менеджера з персоналу. Приміром, в англомовних країнах немає єдиного поняття посади "помічник юриста": є paralegal і legal assistant. В Америці посаду, яка називається paralegal, передбачає виконання скоріше адміністративних обов'язків, ніж юридичних, і її часто займають люди без юридичної освіти. Тому варто звірити назву посади за словником і подивитися сітку посад англійською мові тій компанії, в яку ви посилаєте резюме ; 4. не забудьте про супровідний лист (cover letter): іноземні роботодавці можуть просто відмовитися переглядати резюме без супровідного листа.
3
В резюме вказуйте свій рівень володіння англійською мовою максимально об'єктивно. Навряд чи варто писати, що ваш рівень англійської близький до advanced (дуже високий), якщо ви не дуже впевнені в тому, що грамотно, без помилок склали резюме (все ж це досить просте завдання для тих, хто дійсно володіє англійською на рівні advanced).
4
Від резюме залежить дуже багато: неграмотне резюме справить погане враження на роботодавця. Тому якщо ви не дуже впевнені в своєму знанні англійської мови або складаєте резюме англійською мові вперше, найкраще спочатку показати його тому, хто вже має успішний досвід взаємодії з іноземними роботодавцями, або хоча б тому, хто знає англійську мову на більш високому рівні.
Зверніть увагу
Рекомендації з написання резюме англійською мовою. В США і Канаді резюме називають CV (скорочення від Curriculum Vitae, що в перекладі означає "біографія"). Перший варіант короткий - просто вказуєте посаду, на яку претендуєте, наприклад: Objective Sales Manager. Другий варіант - в одному реченні написати те, що б ви хотіли зробити для тієї компанії, в яку Ви посилаєте резюме, і на якій посаді.
Корисна порада
Щоб відповісти на питання - як правильно написати резюме, як написати гарне резюме, як написати резюме, яке дасть Вам переваги при устройст на роботу, для початку потрібно добре уявляти що таке резюме, і звичайно ж - хоча б раз подивитися на зразок резюме. Резюме на інших мовах. Основною мовою вашого резюме має бути російська. Резюме англійською (або будь-якому іншому) мові складається лише в тому випадку, якщо ви претендуєте на вакансію в іноземній компанії.