Як надати допомогу людям.

Надаючи допомога , людина почуває себе великим, щедрим, чуйним, сильним. Найкращі переживання наповнюють серце, навіть якщо допомога здійснена в таємниці. На жаль, радість може захмаритися, якщо допомога надана не тому, хто її потребує. Часто шахраї і ледарі просять гроші або речі, не бажаючи трудитися. Є кілька принципів, якими варто керуватися, щоб уникнути подібної ситуації.
Інструкція
1
Визначте, якого роду допомога ви готові надавати людям. Ваша допомога може бути виражена в різній формі. Наприклад, Альфред Нобель заснував премію, яка вручається кращим вченим і громадянам в декількох сферах діяльності. Нобелівську премію отримували і небагаті вчені, для яких вона була великим благом.Некоторие люди воліють надавати допомога іншим не грошима або матеріальними ресурсами, а своїм часом. Наприклад, можна відвідувати інвалідів, читати з ними книги. Аналогічно ви можете вибрати особливих людей або особливі обставини, в яких надаватиметься ваша допомога .
2
Прийміть рішення про терміни вашої допомоги. Ви можете скласти цілий план на роки вперед. В цьому плані пропишіть, якого числа ви будете відокремлювати частину грошей, часу або інших ресурсів. Письмовий план допоможе вам не відступати від мети і не забувати про добрі наміри. Адже наміри багатьох людей так ніколи і не переходять в реальні дії.
3
Подумайте, чи буде ваша допомога таємницею або навпаки, про неї повинні знати інші. Деякі підприємства будують дитячі майданчики, спортивні об'єкти, а потім скрізь про це розповідають, створюючи собі імідж. За це їх засуджують в приватних розмовах. Але якби директори цих компаній не мали іміджевих мотивів, можливо, допомога взагалі нікому не була б надана. Якби не Нобелівська премія, більшість людей в цьому світі ніколи не дізналися б про те, що колись жив Нобель.Определіте ваші мотиви. Якщо хочете "отримувати нагороду тут і зараз", так і робіть. Якщо віддаєте перевагу, щоб про вашу допомогу не знав ніхто, так і поступайте. У будь-якому випадку, нехай від вашої допомоги комусь стане світліше і легше на землі.
4
Дотримуйтесь вашим планом рік за роком.
Зверніть увагу
Допомога може бути запланованої, а може бути спонтанною. Кожну хвилину хтось потребує операції, на яку немає грошей. Навколо нас постійно є люди, яким треба допомогти перенести важку сумку. Будьте готові до несподіваних ситуацій, якщо ваше серце розташоване творити добро.
Корисна порада
Вивчайте, якого роду допомога необхідна людям. В книгах великих людей сказано, як на початку шляху хтось допоміг їм встати на ноги. Читайте такі книги і розмірковуйте, чи можете ви надати комусь таку допомогу.