Як носити метелика. Комір під метелика.

Краватка-метелик - шикарний і урочистий аксесуар. Необхідно правильно поєднувати метелика з одягом, вміло підібрати розмір і колір. Більшість чоловіків не розбираються в конструкціях і стилях даного виду краваток. Щоб не виглядати химерно, найчастіше цей предмет гардероба надягають тільки з смокінгом, хоча носити його можна і з звичайним піджаком, і навіть без такого. Існує деякі правила носіння цього предмета, які краще дотримуватися, особливо для офіційних заходів.
Вам знадобиться
  • Смокінг або пиджак
  • Рубашка
  • Зеркало
  • Галстук-бабочка
Інструкція
1
Вашу сорочку необхідно належним чином підготувати, перш ніж надягати на не «strong> метелика . Переконайтеся в тому, що вона правильно випрасуваний, особливо добре повинні бути відпрасовані комір і рукава. Пам'ятайте, що комір вашої сорочки повинен бути жорстким, прямим і рівним.
2
Як тільки сорочка буде підібрана і випрасуваний, надіньте її і застебніть на всі ґудзики. Заправте в брюки. Зверху надягніть смокінг або піджак.
3
Тепер витягніть вгору комір сорочки і надіньте метелика . Переконайтеся, що краватка правильно зав'язаний. Якщо ви не знаєте, як це зробити, просто придбайте попередньо зав'язану метелика в магазині. Переконайтеся, що метелик має симетричні кінці і не виступає над коміром сорочки.
4
Вирівняйте метелика , переконавшись, що вона зав'язана строго по центру вашої сорочки. Краватці не слід висіти занадто низько, він повинен щільно прилягати до коміра.
5
Вибирайте краватка не дуже великий або маленький, а розміру, відповідного вашому обличчю. Також метелик повинна підходити до форми коміра сорочки. Ширина метелики приблизно така ж, що і ширина коміра або трохи менше. Занадто маленька метелик буде візуально укрупнювати риси вашого обличчя і шию, а надто велика метелик додасть вам комічний вигляд. Це нормально, якщо ви дійсно працюєте клоуном, але неприпустимо, якщо ви є, наприклад, нареченим або професором.
6
Білі метелики дуже добре підходять до чорної і сірій сорочці. А чорний галстук ідеальний у поєднанні з білою, бежевою, бузкової або блакитний сорочкою. На контрасті красиво виглядають світло-зелений галстук з темно-зеленою одягом або бордова метелик з рожевою сорочкою.
7
Тонкі метелики виглядають більш елегантно зі стандартною класичною формою коміра сорочки, метелик широкої форми підійде крилатому коміра. Хоча ви можете надіти галстук- метелика будь-яким підходящим для вас способом, якщо вважаєте знайдений вами образ найбільш комфортним для себе. Більш того, ви зовсім не зобов'язані підкорятися строгим правилам, якщо подія, на яку вас запросили, не є офіційним і не має на увазі строгий дрес-код.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=c1qtlyD8fHo
Корисна порада
Метелик дуже доречна на весіллі, випускному вечорі, офіційному прийомі і другом формальному заході.