Як проводити конкурси для дітей.

Ми маленькі діти, нам хочеться гуляти - готові хором підспівувати героям фільму "Пригоди електроніки" малюки і старші хлопці. Як же дорослому організувати дозвілля дітей з максимальною користю і радістю для обох сторін? Проведіть конкурси!
Вам знадобиться
  • Сценарій свята і любов до дітей. Все інше - виходячи з сценарію
Інструкція
1
Будь-який захід вимагають сценарію. Зміст сценарію і конкурсів залежить від: - віку учасників; - кількості учасників-можливостей місця проведення - галявина в лісі або актовий зал, наприклад; - актуальних свят - тоді захід буде тематичним; - тривалості проведення; - можливостей самих організаторів; При наявності зачатків фантазії сценарій можна написати самому, до того ж в інтернеті і в спеціальній літературі є шаблони «свят». Або ж сценарій можна купити, якщо вважаєте, що професійні копірайтери впораються краще.
2
Якщо діти молодшого дошкільного віку - двох-чотирьох років, програма не повинна перевищувати за тривалістю 15 хвилин - інакше діти втомляться і перестануть включатися в дію. Не чекайте, що всі учасники зрозуміють завдання і зможуть їх виконати до кінця. Тому вибирайте такі конкурси, де досить просто участі. Наприклад, зібрати і занести в корзинку м'ячики. Не рекомендується використовувати гучну музику, незрозумілі костюми і маски, раптові «сюрпризи».
3
Для дітей старшого дошкільного та молодшого шкільного віку - п'яти-дев'яти років вже можна підготувати програму хвилин на 20-30. Природно, що конкурси будуть відрізнятися різноманітністю - від рухомих до інтелектуальних. Театралізовані зв'язки між конкурсами тільки додадуть барвистості і підігріють азарт. Тут будуть доречні і герої-лиходії - діти з радістю докладуть в конкурсах своїх сили на боротьбу з ними.
4
Підлітки готові боротися за призи від 45 хвилин і довше. Готуючи для сучасних підлітків свято, особливо ретельно продумайте зміст конкурсів - що їх здатне зацікавити і захопити. Не розраховуйте, що вони будуть у захваті від того, що було популярно в вашому дитинстві, але шанс є. Проте, будьте готові до того, що діти в такому віці схильні сперечатися, ображатися і демонстративно себе вести. Запасіться терпінням і розумінням.
Корисна порада
Використовуйте тілесний контакт - наприклад "дай п'ять!". ділите дітей на команди - змагальний ефект їх тільки підігріває. Намагайтеся включити максимальну кількість дітей - вибулим з конкурсу, наприклад, запропонуйте хворіти "хто голосніше" за учасників, що залишилися.