Як намалювати Статую Свободи.

Для багатьох людей, які емігрували в Америку, статуя Свободи стала справжнім символом миру, свободи і дружби. Тому багато хто мріє намалювати її, адже вона не є символом свободи, але ще й визнана однією з найвідоміших в світі фігур. Малюнок статуї вимагає багато зусиль, щоб зуміти точно передати її пропорції і дрібні елементи.
Вам знадобиться
  • Картон білого або світло-зеленого кольору, маркер, ножиці, шматок жовтої тканини, зелена фарба і клей.
Інструкція
1
Спочатку уважно вивчіть статую Свободи . Можна скористатися фотографіями і навіть малюнками в різному стилі. Спочатку намалюйте обличчя статуї, зробивши начерк. Особа зобразите у формі круга, надаючи йому форму, схожу з оригіналом.
2
Намалюйте навколо голови круг, а також зробіть невелике коло для факела. Розплануйте інші частини тіла і намалюйте довгу сукню і ноги. На обличчі намалюйте очі, рот, ніс, орієнтуючись щодо піднятої руки і рукава. Зробіть підставу для волосся і накидайте постамент.
3
Лист картону повинен бути зеленого кольору. Тому якщо лист був спочатку білим, пофарбуйте його зеленою фарбою. Дати фарбі висохнути. Обвести весь малюнок чорним маркером. Папір білого кольору згорнути в конус, щоб отримати факел і наклеїти на папір. З жовтого паперу зробити полум'я пальника і приклеїти до факела.
4
Візьміть ще один аркуш паперу зеленого кольору і зробіть з нього корону. Расчертите краю корони чорним маркером і виріжте. Зробити краватку зеленого кольору, також розкресливши чорним маркером.
5
Намалюйте невеликі лінії на плаття, щоб позначити складки. Намалюйте руку і прорисуйте ноги на п'єдесталі. Промальовувати кожен палець для створення реалістичності.
6
Після закінчення малювання пофарбуйте отриману статую. Пофарбуйте особа зеленим кольором, а також прокрасьте зеленою фарбою по всьому тілу, створюючи особливий вид малюнка. Плаття і рукави можна пофарбувати більш світлим кольором. Світлі місця на картині зробити білою фарбою для додання обсягу.
Зверніть увагу
Не забувайте висушувати фарбу перед кожним етапом, щоб уникнути змазувань і змішування фарб.
Корисна порада
Даний метод може допомогти зробити статую Свободи навіть тим, хто практично не вміє малювати.