Як вивести молочну кислоту з м'язів. кислота тренування.

З явищем болю в м'язах після посиленого тренування знайомий кожен, хто тільки починає займатися спортом. Відбувається це тому, що в м'язах з'являється молочна кислота. Біль зазвичай проходить через день-другий. Але є кілька способів, як можна допомогти собі "прямо зараз".
Інструкція
1
Утворюється молочна кислота при вуглеводному обміні. Схема її утворення така: розщеплюються вуглеводи, потім розщеплюється глюкоза, після власне молочна кислота і в результаті виходить лактат та іон водню. До речі, саме іон водню відповідає за біль і печіння в м'язах . А лактат, навпаки, як би "підбадьорює" мищци. З'явилася, в результаті надто старанної тренування біль не можна ігнорувати. Адже біль - показник нездоров'я і того, що в організмі не все гаразд. Щоб регулярні тренування не ставали для організму стресом, а м'язи не починали регулярно хворіти, потрібно виконувати ряд рекомендацій. І ось одна з них - перед тренуванням обов'язково м'язи потрібно розігріти. Для цього потрібно провести невелику розминку, в основному її виконують на кардиотренажерах. Це необхідно, щоб організм налаштувався на наступні навантаження.
2
Основна і найголовніша рекомендація - збалансованість тренувальних програм. Щоб вивести з м'язів скупчилася в них молочну кислоту , потрібно грамотно поєднувати короткі, але з високою інтенсивністю тренування і тривалі заняття з вправами на витривалість. Виведення молочної кислоти відбувається за рахунок прискореного обміну речовин.
3
Ще один спосіб знизити рівень молочної кислоти в м'язах - після тренування спокійно, не поспішаючи і без особливих зусиль хвилин 10 покрутити педалі на велотренажері.
4
Крім цих способів рекомендують також масаж, теплу ванну, повний спокій, зелений чай, в деяких випадках пиво або вино. Однак науково не доведено, що ці способи можуть допомогти вивести з організму накопичилася молочну кислоту . І якщо ці заходи використовувати, то більше, як профілактичні, які допоможуть або підготувати м'язи до тренування, або послаблять їх після неї. А це, в свою чергу, допоможе їм швидше відновитися після незвичних фізичних навантажень.
Корисна порада
Щоб не страждати від болю після тренування, не варто з першого ж разу не звикли до таких навантажень м'язам влаштовувати фізичну стрессотерапіі. Починати свої заняття фітнесом неквапливо і акуратно.