Як зробити правильно укладання волосся.

Велика частина жінок відвідує салон краси не частіше, ніж раз на місяць. Основною причиною є помітно відросло коріння волосся і посічені кінчики, після приведення зачіски в порядок, наступний похід передбачається дуже не скоро. Після перукарні зачіска виглядає просто чарівно, але варто вимити голову, як з'являється розчарування через неможливість повторити подвиг перукаря під час домашньої укладки волосся .
Вам знадобиться
  • Чисте волосся, фен, лак для волосся, пінка для волосся і гребінець.
Інструкція
1
Вимиваючи волосся и, не варто забувати про кондиціонери і поживних масках для волосся , вони допоможуть оздоровити волосся и, додати об'єм і блиск. Вибирати косметичні засоби, потрібно враховуючи тип волосся . Голову не треба мити частіше одного разу на 3 дні, через це пересушується шкіра голови і волосся и, може з'явитися лупа.
2
Після миття голови волосся и необхідно промокнути рушником, за допомогою щітки розчесати, починаючи з кінчиків. Для фіксації зачіски і додання обсягу потрібно використовувати пінку, наносити її слід на вологе волосся и.
3
Роблячи укладку феном необхідно стежити, щоб між феном і волосся ами відстань була не менше 20 см, гарячий потік повітря шкодить волосся ам. Фен тримати краще таким чином, щоб повітря дув, починаючи з коренів волосся , переходячи на кінчики. Щоб волосся Ти не заплутувалися під час укладання, їх краще розділяти на пасма, розчісувати і просушувати окремо кожне пасмо.
4
Короткі волосся и спочатку необхідно підсушити феном, а останнім штрихом для додання обсягу стане сушка вниз головою, перед цим бажано нанести фіксатор у вигляді спрея або пінки.
5
Використовувати піну для волосся краще в невеликій кількості, інакше волосся и можуть злипнутися або мати засмальцьований вид. Для додання обсягу довгим волосся ам можна зробити начісування, починати треба з кінчиків, плавно переходячи на коріння волосся . Використовуючи лак або спрей, потрібно вміти його правильно розпорошувати. Балончик слід тримати на відстані близько 20 см і наносити знизу вверх, волосся и підняти руками. Тоді лак розподілиться тонким шаром по всій поверхні і не буде їх склеювати.
6
Якщо ж мається бажання, щоб волосся и виглядали природними, але пишними, не варто забувати, що чим довше і товщі волосся , тим важче буде додати об'єм. Щоб обсяг протримався максимальну кількість часу, не потрібно після сушки розчісувати волосся и.
Зверніть увагу
Маючи певний тип волосся, наприклад кучерики, потрібно враховувати, що на їх вирівнювання піде багато часу. Це ж відноситься і до закручування прямого волосся. Створення нового стилю передбачає кілька невдалих спроб.
Корисна порада
Якщо на укладку зовсім немає часу, можна влаштувати творчий безлад, скуйовдивши волосся і покривши їх шаром лаку. Зачіска вийде досить оригінальна.