Як залагодити конфлікт.

Конфлікт - це розбіжність наших інтересів з відбуваються навколо нас подіями. Сімейне життя неможлива без з'ясування стосунків. Проблеми виникають, і їх потрібно вирішувати. Звичайно, дуже прикро, коли критикує кохана людина, і так не хочеться все це мовчки сприймати. Але невиправних ситуацій не буває.
Інструкція
1
Конфлікт відбувається, коли ваша половинка повела себе зовсім не так, як цього очікували ви. Тому в сторону партнера відразу летять звинувачення в неправильній поведінці. Але ж те, що кохана людина вчинив неправильно, може бути тільки вашою думкою. Подумайте, чому він чи вона повинні робити, як завгодно вам. Зрозумійте, що хоч з вами і рідна людина, але це зовсім інша особистість зі своїми інтересами і своїми моделями поведінки. І для нього або неї той чи інший вчинок може не виходити за рамки норми. Якщо ви в першу чергу будете думати про це, а не про себе, то розладу можна уникнути. Напевно, жоден з вас не бажав зіпсувати відносини навмисно. Адже не для того вони створювалися. Конфлікт тільки посилюватиметься, якщо його не вирішувати, а продовжувати з'ясовувати стосунки. Хоча найчастіше багато дорослі вибирають саме дитячу модель поведінки в конфлікті. Крім того, подумайте, з якої причини ваш партнер повів себе саме так, а не інакше. Можливо, він просто хотів звернути на себе вашу увагу і не знайшов іншого способу достукатися до вас. Тому ніколи не поспішайте кидатися гучними звинуваченнями на адресу коханої людини, а в першу чергу з'ясуйте всі обставини конфлікту.
2
У конфліктній ситуації винні обидва партнера. Розуміння цієї думки наблизить її позитивний результат. Правильним виходом буде взяти відповідальність і розпочати регулювання проблеми з себе. Якщо підходити до ситуації з думкою «винен він чи вона», то це тільки посилить сварку. Навіть якщо конфлікт почали не ви, спокійно вислухайте партнера, спробуйте відкинути в сторону зайву інформацію і підкреслити найголовніше з його промови. Таким же спокійним голосом дайте відповідь коханій людині, що ви його почули і постараєтеся змінити все влаштовувало його обставини. Така ваша поведінка змусить партнера замислитися, що він або вона занадто погарячкували і, ймовірно, не було ніякої необхідності так нагнітати ситуацію. При цьому вашому партнеру напевно стане незручно, і вибачення послідують негайно. Вам потрібно не звинувачувати один одного, а витягувати певні уроки на майбутнє, щоб уникати конфліктних ситуацій і вирішувати всі спірні питання мирним шляхом.
3
Найкращий спосіб - це спокійно поговорити начистоту про свої почуття, про те, що вам не подобатися. Адже люди завжди можуть домовитися. Коли живеш у шлюбі вже досить довго, то подружжя цілком можуть вирішити спірне питання спокійним обговоренням ситуації, що склалася. І якщо вони вступають в конфлікт, то питання має бути глобальним, а не з циклу «Хто піде виносити сміття?». Адже у подружжя зі стажем подібні дрібні побутові питання вирішуються буквально за встановленим графіком, який працює без збоїв. Молоді пари набагато частіше стикаються з розбіжністю інтересів, т.к. у них проходить період звикання один до одного. Якщо ви будете розмовляти без лайки, то почути один одного буде легше і домовитися набагато простіше. Варто тільки спробувати і результат не змусить себе чекати. В житті є стільки цікавого, що не варто витрачати час на сварки. Краще жити в гармонії і кожен день насолоджуватися любов'ю один до одного.
4
Якщо самостійно вирішити проблеми в сімейних відносинах не вдається, можна звернутися до психолога. Він спробує професійно допомогти вам зберегти відносини. В даний час відвідування психолога - це не тільки реальна допомога в розкритті секретів сімейного щастя, але і модна тенденція сучасності. Відвідавши кілька сеансів професійного психолога, ситуація може докорінно змінитися. Тільки не треба думати, що фахівець в області психології вирішить за вас всі проблеми. Ви самі повинні прийти до вірного рішення, а психолог лише допоможе розібратися у вашій ситуації за допомогою правильно поставлених запитань. Не важливо, що ви звернулися до допомоги з боку, головне - створити і підтримувати гармонійну сім'ю.
Корисна порада
Управляти собою під час конфлікту досить складно. Але вам може допомогти думка про те, що негативні почуття коханої людини зовсім не означають відсутність любові до вас.