Як видалити яндекс бар. Як видалити yandex bar.

Думаю, що автоматизовану панель Яндекс.Бар знають якщо не всі, то багато хто. Досить зручна річ, але з деяких пір на багатьох форумах чутно не про користь цієї панелі, а про непотрібність.
Вам знадобиться
  • Для видалення з комп'ютера даного модуля буде потрібно стандартний додаток операційної системи Windows Установка й видалення програм або будь-яка програма-аналог.
Інструкція
1
Спочатку зробимо вибір - або ми прибираємо панель Яндекса з Інтернет-браузера, або видаляємо безпосередньо з компьютера.Прі видаленні тільки з браузера необхідно провести наступні дії: - для Internet Explorer. Меню Сервіс - Властивості оглядача - Програми - Надбудови - Яндекс.Бар - Відключити; - для Mozilla Firefox. Меню Інструменти - Яндекс.Бар - Видалити.
2
При видаленні з комп'ютера повністю ми скористаємося програмою, яка входить в стандартний пакет операційної системи Windows - Установка й видалення програм. Знайти на комп'ютері її можна таким чином: меню Пуск - Панель управління - Установка й видалення програм. Запускаємо програму і знаходимо потрібний нам елемент списку програм - Яндекс.Бар. З'являється 2 кнопки - Змінити і Видалити. Натискаємо видалити і, як кажуть, "справа в капелюсі".
3
Також є альтернативні методи видалення програм з комп'ютера за допомогою, наприклад, такої програми, як Revo Uninstaller. Швидко робить видалення з подальшою очищенням гілок реєстру, де встигла побувати віддалена нами програма. Revo Uninstaller - багатофункціональна програма, включає в себе ще декілька додаткових утиліт. Це диспетчери автозавантаження, чистки об'єктів реєстру та інтернет-браузерів, і багато інших корисних функцій.Прінціп роботи цієї програми такий же, як і в інших програмах цього плану. Запускаємо програму, натискаємо на вкладку Деінсталяція програм, знаходимо потрібну програму - правою кнопкою миші натискаємо і вибираємо пункт Видалити. Програма все зробить за вас.
Зверніть увагу
Варто зауважити, що при видаленні програми з комп'ютера - відновити її можливо тільки подальшою установкою, тобто запуском інсталяційний файл.
Корисна порада
Якщо ви захотіли прибрати панель Яндекс.Бар з браузера, на деякий час - не варто видаляти додаток повністю з комп'ютера.
Яндекс.Бар - це надбудова для вашого браузера Internet Explorer, яка встановлюється як панель браузера і дозволяє здійснювати швидкий доступ до пошуку і багатьом іншим інтернет-сервісів. Але буває, що з часом ця додаткова панелька в вікні браузера виявляється непотрібною.
Інструкція
1
При бажанні ви можете прибрати панель Яндекс.Бар двома клацаннями миші або навіть повністю деінсталювати цю невелику програмку з вашого комп'ютера. Щоб прибрати Яндекс.Бар з вікна браузера з можливістю подальшого відновлення, клацніть правою кнопки миші у вільному полі панелі і в контекстному меню зніміть галочку напроти пункту «Яндекс.Бар».
2
У діалоговому віконці натисніть кнопку «Відключити». Яндекс.Бар зникне з вашого поля зору!
3
Якщо ви не бажаєте зупинятися на досягнутому, можете піти далі, і взагалі викреслити цю програму з вмісту свого комп'ютера. Для цього перейдіть в меню «Пуск», потім «Панель управління», і виберіть розділ «Установка та видалення програм». Тут знайдіть пункт «Яндекс.Бар для Internet Explorer» і натисніть кнопку «Видалити». Після цього ви і не пригадаєте про те, що у вас був Яндекс.Бар.