Як підсилити кровообіг.

Безліч хвороб людини пов'язані з уповільненням кровообігу. Посилити кровотік можна різними способами. Раніше це було кровопускання і п'явки, у наш час популярні трави, баня, масаж, гімнастика і багато іншого.
Вам знадобиться
  • Гингко білоба, каштан, таволга, сеанси масажу, скипидарні ванни
Інструкція
1
Препарати з листя рослини гінкго білоба благотворно діють при несприятливих судинних змінах, оскільки здатні відновлювати центральне і периферичний кровопостачання, вони покращують стан артерій кінцівок. Але основне їхнє призначення - це благотворно впливати на кровоносні судини мозга.Еслі є можливість придбати сухе листя цієї рослини, зробіть настойку. Для цього залийте їх горілкою в пропорції 1:10, і після двох тижнів настоювання приймайте по чайній ложці 3 рази на день. Застосовувати гінкго білоба можна тривалий час. В аптеках можна придбати готові препарати "Гінкго Білоба" (фірми Евалар) і "Білобіл" (фірми KRKA).
2
У нашій країні теж ростуть рослини з подібними властивостями. Це таволга вязолистная (народна назва лабазник). Вона здатна покращувати мозковий кровообіг навіть більше, ніж заморська гінкго білоба. Для заварювання чаю потрібно взяти ложку квіток таволги і залити склянкою крутого окропу, і через п'ять хвилин цілющий напій готов.Такім же чином діє і каштан кінський. Частіше використовується настоянка каштана, аптечна або самостійно настояна на горілці (20 г сухих квіток каштана на 500 мл горілки, настоювати два тижні). Цю настоянку приймають по чайній ложці три рази на день. Існують готові препарати з каштана, приміром, Ескузан або наш вітчизняний препарат Есфлазід.
3
Масаж - визнаний засіб для поліпшення тонусу, розігріву крові і поліпшення обміну речовин. Під час масажу відбувається вплив на всі ділянки тіла. При загальному масажі відбувається обробка всіх великих м'язів організму, це викликає викид в кров активних речовин, посилення периферичного кровотоку. Потрібно тільки не забувати про протипоказання до масажу - високій температурі, гострих інфекційних захворюваннях і запаленнях на шкірі.
4
Сьогодні знову стали дуже популярними скипидарні ванни. Вони вважаються кращим засобом для відновлення кровообігу. Механізм лікувальної дії таких ванн полягає в забезпеченні припливу кисню і видалення шлаків за допомогою відкриття капилляров.Эмульгированный скипидар, контактуючи зі шкірою, викликає розширення капілярів і сприяє значному збільшенню їх. Заодно здійснюється профілактика тромбозів. Ефективність скипидарні ванн визнана багатьма медиками світу.
5
Баня - це відмінна зарядка для кровоносної системи, вона прекрасно регулює обмін речовин, виводить шкідливі шлаки і заряджає енергією.
6
Ранкова зарядка - простий і ефективний спосіб підсилити кровотік, скинути залишки сну і підготуватися до нового дня. Головне, підібрати підходящий комплекс, ефективний і нескладний. Найголовніше в зарядці - це постійність. Покращуючи кровообіг , можна зупинити розвиток хвороби і відсунути старість.