Як відучити від памперса вночі. Як відучити дитину від памперсів.

Рано чи пізно кожен батько стикається з проблемою, як швидко і безболісно відучити дитину від памперсів в нічний час. Головне в цій ситуації: не перегинати палицю і не квапити події. Досить прислухатися до свого малюка, саме дитина підкаже, готовий він до цього кроку чи ні.
Інструкція
1
Для того щоб дитина спала спокійно без памперсів вночі , він повинен від них відвикнути в денний час доби і привчитися проситися на горщик. Щоб відучити його від памперсів днем, багато зусиль не знадобиться, потрібно запастися тільки терпінням і почекати, коли дитині виповниться півтора року. Саме в цей час малюк усвідомлено проситься на горщик, відчуваючи свої природні позиви.
2
Відучувати малюка від памперсів рекомендується поступово. Одягати його тільки по необхідності, на прогулянку і під час денного та нічного сну. Решту часу, коли дитина знаходиться без памперса, потрібно привчати до горщика, висаджуючи малюка спочатку через кожні півгодини, а потім збільшити проміжок часу, до двох годин. Малюк швидко зрозуміє чого хочуть від нього батьки, і позитивний результат не змусить довго чекати.
3
Якщо малюк сам проситься на горщик днем, настає момент, коли потрібно відучувати дитину від памперса під час нічного сну. Щоб малюк всю ніч залишався сухим, спав спокійно і безтурботно, досить дотримуватися деяких правил. У перший час для підстраховки слід стелити малюкові в ліжечко клейонку або спеціальну одноразову пелюшку, яка добре вбирає вологу і не викликає сильного роздратування. Також потрібно не забувати перед тим, як укладати дитину спати, садити його на горщик, в деяких випадках цього буде достатньо, щоб малюк проспав спокійно всю ніч і не описав.