Як перевести Яндекс.Деньги на Вебмані. Як перекинути яндекс гроші на вебмані.

Якщо ви хочете оплатити покупку в інтернет-магазині, який приймає Вебмані , а необхідна сума є у вас тільки на рахунку в Яндекс.Деньгах, то зовсім не обов'язково витрачати свій час і зайві гроші на поповнення гаманця Вебмані через термінал. Щоб не вносити суму, аналогічну наявним у вас на рахунках засобам, ви можете легко перевести кошти з Яндекс.Денег на Вебмані , виконавши декілька нескладних операцій.
Вам знадобиться
  • - електронний гаманець Яндекс.Денег
  • - електронний гаманець Вебмані
  • - паспорт
  • - свідоцтво про присвоєння ІПН
Інструкція
1
Переказ коштів з Яндекс.Денег в Вебмані можливий тільки після прив'язки гаманця Вебмані до рахунку Яндекс.Денег. Щоб процедура прив'язки стала для вас доступною, спершу підтвердьте ваші паспортні дані будь-яким з цих способів: - подайте заяву, пред'явивши паспорт, в одному з офісів Яндекс.Денег, - відправте заяву з нотаріально завіреної підписом кур'єром або поштовим переказом, - зробите платіж через систему грошових переказів CONTACT- зробіть платіж через систему грошових переказів ANELIK- прив'яжіть до рахунку карту банку «ВІДКРИТТЯ» або Росевробанка.
2
Потім отримаєте формальний атестат в системі Вебмані , відправивши паспортні дані і копії паспорта громадянина Російської Федерації та свідоцтва про присвоєння ІПН. Після перевірки введеної інформації модератором вашого аккаунту в Вебмані буде присвоєно формальний атестат з підтвердженими паспортними даними та ІПН.
3
Якщо ваші паспортні дані в Яндекс.Деньгах і Вебмані збігаються, то ви можете здійснити процедуру прив'язки гаманця Вебмані до Яндекс.Деньги. Для початку прив'язки на сайті Вебмані виберіть розділ «Операції з рахунками/картками» та натисніть на значок «Яндекс.Деньги». Після чого у вікні введіть номер вашого рахунку в цій системі. Коли запит на прив'язку буде відправлений, ви побачите перевірочне число, яке необхідно записати або, скопіювавши, зберегти в текстовому документі.
4
Виконавши необхідні дії на сайті Вебмані , через 5-10 хвилин перейдіть на вашу сторіночку Яндекс.Денег і впишіть записане вами перевірочне число в відповідне поле. Якщо після цієї операції в обліковому записі Яндекс.Денег відображається значок Вебмані , а в гаманці Вебмані - іконка Яндекс.Денег, то прив'язка ваших рахунків в цих платіжних системах успішно завершена.
5
Після здійснення прив'язки можна переводити кошти з Яндекс.Денег в Вебмані . Для цього, увійшовши на свою сторінку Яндекс.Денег, клацніть по значку Вебмані , який розташований під номером рахунку. У що з'явилася форму впишіть суму платежу, а потім введіть платіжний пароль для підтвердження грошового переказу.
Зверніть увагу
При переказі коштів врахуйте, що за грошовий переказ системою Яндекс.Деньги стягується комісія в розмірі 4.5% від суми платежу.