Як назвати продуктовий магазин. назва для продуктового магазину.

Ви вирішили зайнятися торгівлею? Похвальне починання. Орендували площу або збудували вуличний павільйон. А що далі? Далі, перед тим як відкривати магазин, потрібно дати йому назву. І що назвати не навмання, а щоб було зі змістом.
Інструкція
1
Назва, яку буде незабутнім, описовим і, по можливості, коротким, відвідувачі легко сприйматимуть і радити ваш магазин друзям і знайомим. Назва магазину - це його основний рекламний інструмент. Коли ви будете вибирати назву для свого магазину, пам'ятайте, що воно має відповідати характеру діяльності. Якщо назва дається магазину будівельних приналежностей, то воно і повинно бути пов'язано з будівництвом.
2
Для багатьох придумування назви є процесом більш складним, ніж саме відкриття магазину, ресторану чи супермаркету. Вдала назва може змусити говорити про нього як у ЗМІ, так і на вулицях міста.
3
Варто також звернути увагу на спеціальну послугу «найманого». Її суть в тому, що фахівці цього сервісу придумують і підбирають безліч варіантів, які будуть узгоджуватися з вашою діяльністю і специфікою вашої торгової точки. Після чого вони в обов'язковому порядку перевіряють варіанти по базах даних, щоб упевнитися, що всі назви унікальні. Крім того, фахівці проводять перевірку варіантів на декількох європейських мовах, в жаргонному лексиконі, щоб виключити двозначність назви.
4
Для прикладу - невдалою назвою для продуктового магазину буде «Модниця» або «Забіяка». Такі назви більше підійдуть для салонів одягу.
Корисна порада
Пам'ятайте, що вдале, що відбиває специфіку підприємства назва дозволить вашому магазину швидко «обрости» первинної клієнтурою, яка з кожним днем буде тільки зростати.