Як зробити треш-зачіску самої. Як зробити красиву зачіску самої.

Треш-зачіски вже давно є модним напрямом. Треш - це непоганий спосіб вираження прагнення до самореалізації, неординарного характеру і своєї яскравої особистості. Основне покликання таких зачісок - це зоровий обман, створення ефекту штучних, нарощених волосся. Колірна гамма при цьому досить-таки різноманітна, від пастельних кольорів до яскравих або ж кислотних відтінків. Але забувайте про те, що кольори повинні поєднуватися між собою.
Інструкція
1
Існують основні елементи треш-зачіски. По-перше, це завжди буйство кольору! В даному випадку не існує абсолютно ніяких кордонів. Забарвлення можна проводити як по всій довжині волосся, так і на окремих пасмах. Особливою популярністю користуються забарвлені в яскравий колір кінчики волосся. Говорячи про колір, не варто обмежувати свою палітру веселкою, це може бути тигровий колір або інша тваринна тема. По-друге, невід'ємною частиною такої зачіски є чубчик. Чубчик може бути абсолютно будь: рваною, косою, прямой.В-третє, в основі будь-якої треш-зачіски лежить стрижка «Каскад». Іншими словами, повинен створюватися ефект нарощених волосся. Найчастіше це досягається за допомогою прямих довгих прядок, що контрастують з пишною шапкою волосся.
2
Тепер, коли ви ознайомлені з основними правилами можна сміливо йти в магазин за фарбою. Довгі фарбоване волосся краще вимийте шампунем для об'єму і підсушіть феном. При сушінні волосся голову краще опустіть вниз, щоб посилити дію даного шампуню. Тепер зробіть необхідний проділ, зберіть самі верхні прядки в хвіст, а знаходяться під ними волосся начешіть зверху вниз. При цьому кожну прядку необхідно закріпити лаком, щоб зачіска довше трималася. Потім розпустіть незадіяний хвостик і модна треш-зачіска готова!
3
Якщо у вас коротке волосся, підхід незначно змінюється. Після підсушування волосся, необхідно використовувати всі можливі засоби, що сприяють фіксації зачіски. Це можуть бути пінки, муси, гелі і т.д. Потім починається творчий процес: направте прядки в різні боки, розподіліть їх за кольорами, підійміть прямо вгору або укладіть під певним кутом. Завдяки застосованим раніше засобам, волосся буде максимально слухняними і гнучкими. Отриманий результат краще закріпити лаком.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=U7PU9pJ82-s