Як знайти старих друзів.

Все люди потребують друзях. Без них життя здається неповноцінною, навіть якщо у вас є сім'я і діти. А старі друзі, як відомо, є самими відданими. «Старий друг краще нових двох» - цю приказку знають абсолютно все. Не варто втрачати старі зв'язки. А якщо загубили, то зараз ви дізнаєтеся, як за допомогою сучасних технологій відшукати старих друзів.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер з доступом до мережі Інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви давно не спілкувалися з друзями, постарайтеся пригадати якомога більше інформації про них. Тут важливі імена, прізвища, місце проживання, дата народження і багато іншого, що виділяє ваших друзів серед інших.
2
Складіть оголошення з описами кожного з друзів. Крім коротких біографічних даних розмістіть в оголошенні інформацію про те, як ви познайомилися, як проводили час. Можливо, це будуть яскраві моменти з минулого життя, які не можна забути. І обов'язково додайте до вашого оголошення фотографію, де чітко видно обличчя.
3
Додайте оголошення в Інтернеті на спеціальних пошукових сайтах. Чим на більшій кількості сайтів побачать цю інформацію, тим більше вірогідність того, що ви дуже швидко відшукаєте своїх друзів. Не забудьте вказати свої координати, щоб з вами могли зв'язатися.
4
Чекайте результату. Рано чи пізно, хтось помітить схожого на наведені описи людини. Може так статися, що і сам друг знайде вас. А коли друзі знайдені, залишається тільки почати добре проводити час.
Корисна порада
Не забувайте, що крім пошукових сайтів ще існують соціальні мережі. Це самий вірний варіант завжди залишатися на зв'язку, в якій би точці на планеті Земля ви не знаходилися. Спробуйте знайти своїх друзів через «Одноклассники», «В контакті», Facebook, «Мій мир@mail.ru». Якщо ви збираєтеся шукати своїх друзів через соціальні мережі, то для початку вам доведеться там зареєструватися.