Як намалювати салют.

Феєрверки можуть стати окрасою будь-якої святкової фотографії - весілля та Дня народження, випускного вечора та професійного свята. Якщо в реальності не завжди виходить запустити феєрверк, то можна намалювати салют в Фотошоп.
Вам знадобиться
  • Графічний редактор Adobe Photoshop
Інструкція
1
Відкрийте новий документ, залийте його чорним кольором. Поставте переднім кольором білий. На панелі інструментів виберіть м'яку кисть невеликого діаметру і намалюйте невелике коло з точок.
2
В головному меню вибирайте пункт Edit і Define Brush Preset. Назвіть нову кисть, наприклад, Salute. Натисніть клавішу F5 і введіть для неї наступні настройки.
3
Намалюйте коло, намагаючись малювати з центру. В головному меню вибирайте пункт Filter, потім Distort і Polar Coordinates. Значення Polar to Restangular 20%. Результат буде схожий на це:
4
Застосуйте до зображення наступні настройки
5
Потім в головному меню вибирайте Filter, Styles, WindПріменіте цей фільтр двічі Ctrl + F
6
Наступний крок: в меню Image вибирайте пункт Rotate Canvas і значення 90 град.CCW
7
Далі в меню Filter вибирайте пункт Polar Coordinates, на цей раз Rectangular to Polar.
8
Поміняйте колір зображення в настройках Color Balance, натиснувши клавіші Ctrl + B. Вибирайте колір, який вам сподобається.
9
Продублируйте шар, застосуйте до копії фільтр Gaussian Blur 5 пікселів і встановіть режим накладення Linear Dodge
10
Продублируйте копію і надайте новому шару режим накладення Screen
11
Об'єднайте шари. Додайте новий шар, залийте його будь-яким кольором, крім чорного і білого, і застосуєте Filter, Render, Difference Clouds. Режим накладення для цього шару Overlay. Вибирайте інструмент Eraser Tool з прозорістю приблизно 30% і акуратно видаліть надлишки кольорового фону між променями феєрверку.
12
Між двома шарами помістіть новий шар. Візьміть м'яку кисть великого діаметру, встановіть дуже світлий відтінок того кольору, в який забарвили феєрверк, і поставте в центрі пляма. Клацніть два рази по іконці, щоб зайти в властивості шару, і виставляйте наступні параметри:
Зверніть увагу
Якщо ви хочете отримати феєрверк правильної круглої форми, малюйте коло в п.3, починаючи з центру, а не з країв.
Корисна порада
Ви можете додати це зображення до будь-якої фотографії, застосувавши до нього режим накладення Screen. Чорний фон не буде помітний - залишиться тільки феєрверк.
Святкові салюти, що проходять на День Перемоги, зазвичай починаються 9 травня в 22 годині. Їх хочеться повністю розгледіти зблизька, не відчуваючи жодних незручностей, і при цьому без проблем дістатися до будинку.
У столиці салюти проходять в декількох місцях. Деяким пощастило, вони можуть дивитися видовище, не виходячи зі своєї квартири, прямо з балкона. Іншим доведеться шукати місце, звідки можна ближче розглянути фейерверк.Оптімальний вибір - це піти на салют, самий найближчий до будинку. Тому слід заздалегідь дізнатися, де в Москві будуть давати салюти. Розташування цих місць визначається таким чином, щоб подивитися його могло якнайбільше людей.Чаще всього салюти бувають в наступних місцях столиці: Парк Перемоги на Поклонній горі. В цілях безпеки 9 травня на входах до парку встановлені металошукачі, тому слід приїхати заздалегідь, щоб пройти на територію без поспіху і вибрати найбільш підходяще місце. Одним з найкращих місць вважаються фонтани - залпи салюту відображаються у воді і виглядають дуже красіво.Сразу кілька салютів можна подивитися з Воробйових гір. Площа на узвишші - вдалий вибір для перегляду салютів в Лужниках і в місті, а також найзручніше місце для фотографірованія.Залпи будуть і в Тушино. Крім цього, в будь-якому місці аеродрому добре видні салюти, що проходять в Мітіно і в Парку Перемоги. Феєрверк запустять в Зеленограді, Північному Бутово і Отрадном.Обично салюти бувають і в Кузьминках, і в Ізмайловському парку, і на парковій території в Нагатіно, неподалік від пр. Андропова.Футбольное поле Інституту фізкультури близько Курського вокзалу також є одним з постійних місць проведення салютів .В Південно-Західному окрузі залпи даватимуться неподалік від перетину вул. Миклухо-Маклая і Ленінського пр. Це місце добре проглядається з будь-якої точки района.В Солнцево для перегляду феєрверку найкраще розташуватися не бережу озера біля будівлі Управління внутрішніх дел.Лучше все спостерігати салют саме з тієї точки, яку задумали організатори святкування.