Як зробити сторінку на гуглі.

Пошукова система Google пропонує користувачам мережі Інтернет завести свою сторінку, використовуючи сервіс iGoogle. Після реєстрації ви отримуєте сторінку, на якій можна зібрати всі необхідні вам сервіси: пошту, новини, пошук, погоду, радіо, шпалери для робочого столу, ігри та багато іншого.
Інструкція
1
Для того щоб зробити свою сторінку, перейдіть за адресою www.google.ru і в верхньому правому кутку сторінки натисніть «Увійти». Відкриється сторінка, де праворуч вам потрібно натиснути «Створити акаунт зараз». Натиснувши, ви потрапите на сторінку реєстрації нового користувача.
2
Вам слід ввести вашу адресу електронної пошти, створити пароль і натиснути на кнопку «Я приймаю умови. Створіть мій акаунт ». Після цього система запросить ваш мобільний номер, на який запропонує відправити повідомлення. Введіть номер, і після отримання в тексті повідомлення спеціального коду, введіть його на цій же сторінці. Такі заходи зроблені для того, щоб окрім вас ніхто інший не міг використовувати вашу адресу електронної пошти в особистих цілях.
3
Після того, як ви введете отриманий код, вам на електронну пошту вказану при реєстрації прийде лист з посиланням, на яку слід натиснути, щоб завершити реєстрацію. Натиснувши на посилання, ви автоматично перейдете на новостворену вашу персональну сторінку «на гуглі». Можна додавати різні сервіси та налаштовувати її за своїм смаком.