Як прописати шлях до програми. прописати шлях до програми.

При налаштуванні планувальника завдань Windows, запуск програм за допомогою bat-файлу або з командного рядка потрібно прописати шлях до програмі. Для вирішення цього завдання існує декілька способів. Перший спосіб - просто набрати весь шлях на клавіатурі. Але це нерідко викликає утруднення у користувачів. Існують і інші шляхи вирішення.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер під управлінням операційної системи Windows
Інструкція
1
Якщо шлях необхідно вказати в якому-небудь діалоговому вікні Windows, то знайдіть поруч з полем введення шляху до програмі кнопку із зображенням значка трикутника. Натисніть клацанням мишки на цю кнопку. У списку, знайдіть цікаву для вас запис. Виглядає вона зазвичай таким чином: C: Program FilesНазвание_программыназвание_программы.exe. Якщо система на вашому комп'ютері знаходиться, наприклад, на диску D, то відповідно першої в запису шляху стоятиме «D:».
2
Якщо програма в випадаючому списку відсутня, то поруч є кнопка з назвою «Обзор». Натисніть її і в діалоговому вікні, клацаючи по плюсик близько назв папок, відкрийте весь шлях до виконуваного файлу. Тобто розпочніть із клацання у папки «Диск (С :)», слідом - плюсик у папки «Program Files», потім у папки з ім'ям шуканої програми. У цій папці клацніть на файл імя_программи.exe. Весь шлях опиниться в полі вводу. Клацніть по клавіші Enter або по кнопці «Продовжити» в діалоговому вікні.
3
У разі якщо кнопка вибору шляху відсутня, або ви вводите шлях в командному інтерпретаторі Windows або ж створюєте виконуваний файл, то щоб уникнути набору всього шляху з клавіатури, можна ввести шлях , скопіювавши його з адресного рядка. Для цього зайдіть в «Провідник» і відкрийте вікно властивостей папки, перейшовши по пунктам меню «Сервіс - Властивості папки ...». На вкладці «Вид» перевірте, щоб біля значення «Виводити шлях в панелі адреси» стояла галка.
4
Починаючи з кореневого каталогу, пройдіть весь шлях , клацаючи на плюсик, до папки програми в папці «Program Files». В адресному рядку виявиться прописаним весь шлях до програми.
5
Використовуючи контекстне меню або поєднання клавіш «Ctrl» + «С», скопіюйте в буфер обміну шлях , а потім вставте його у форму або рядок команди. Після назви папки поставте «» і наберіть на клавіатурі ім'я виконуваного файлу. Шлях до програмі прописаний.