Як організувати переїзд.

Тема переїзду знайома практично всім. Суєта, непередбачуваність, непослідовність дій роблять з переміщення з квартири на квартиру величезну проблему. Позитивний настрой і ретельне планування всього процесу допомагають вирішити цю проблему з найменшими втратами. Чітко організувати переїзд нелегко, але цілком здійсненно. Це можливо зробити самому або звернутися до допомоги професіоналів.
Вам знадобиться
  • Картонні коробки, скотч, маркер, блокнот, пакувальні мотузки, полістероловой кульки, пакувальний папір, ганчір'я для упаковки, шуруповерт або викрутка, канцелярський ніж.
Інструкція
1
Визначтеся, чи будете ви користуватися послугами мувінгової компанії і якщо так, то в якому обсязі. Зазвичай до послуг професіоналів розумно вдаватися в тому випадку, якщо при наявності вільних грошових коштів катастрофічно не вистачає часу на ретельну планування всіх деталей переїзду . Менеджери мувінгової компанії проконтролюють всі етапи: процес приготування до переїзду, саму транспортування і навіть фінішний етап переїзду , що полягає в установці меблів і великогабаритних вантажів на новому місці.
2
Позбавтеся від тих речей, перевіз яких на нове місце не має ніякого сенсу. Визначившись з датою перевезення, замовте транспорт, за допомогою якого вам зручніше переїжджати. Ви можете одноразово завантажити і перевезти все майно, аж до дрібниць, а можете переміщати речі невеликими частинами самостійно. Все залежить від обсягу і габаритів вантажу скарбу, а також від віддаленості місця переїзду . Наймасштабнішими, природно, вважаються міжміські перевезення.
3
Упакуйте перевозяться речі. Все їх, виключаючи побутову техніку та меблі, зручніше перевозити в картонних коробках. Для простоти орієнтування у величезному числі коробок на новому місці необхідно продумати систему їх маркування. Є кілька способів вирішення цього питання. Можна укомплектовувати коробки і підписувати їх у відповідність з призначенням предметів, в них знаходяться, наприклад, «книги», «паперу», «посуд», «зимовий одяг». А можна маркувати коробки за принципом приміщення, для якого ці речі призначені, наприклад, «ванна», «кухня» і т.д. Речі першої необхідності краще складати і маркувати окремо, таким чином, щоб ці коробки одразу кидалися в очі.
4
Підготуйте до переїзду меблі. Саме грамотне - розібрати все, що можна розібрати. В цьому випадку меблі займає менший обсяг, а крім того, не деформується. Це відноситься до більшості корпусних меблів, а при бажанні можна демонтувати і вбудовану. Вся фурнітура ретельно знімається, збирається, упаковується і прикріплюється до деталей розібраних меблів або також маркується. Якщо шафи, стелажі і комоди перевозяться в зборі, то зніміть з них виступаючі і виймаються деталі - ручки, полки і т.п. Ящики зазвичай виймають або щільно заклеюють скотчем, так само роблять і з дверцятами. Особливу увагу варто приділити скляним деталям меблів.
5
Упакуйте побутову техніку та електроніку відповідно до рекомендацій виробника (вони зазвичай вказані в інструкції з експлуатації). Якщо перевозом займається мувінгова компанія, продемонструйте її представнику робочий стан техніки.
Зверніть увагу
Щоб уникнути неприємностей, пов'язаних з втратою вантажу або його пошкодженням в процесі перевезення, виконуваної мувінгової компанією, звертайтеся до фірм, які мають відмінну репутацію і позитивні відгуки.
Корисна порада
Одночасно з маркуванням коробок можна вести своєрідну зведену таблицю, де буде відображено весь вміст кожної з них. В цьому випадку для зручності розпакування на місці прибуття коробки краще нумерувати.
Буває так, що компанія збільшила штат співробітників і виникла необхідність пошуку нового офісу. При переїзді буде потрібно перевезти всю офісні меблі, оргтехніку, документи та канцелярське приладдя, зберігши все майно фірми в цілості й схоронності.
Інструкція
1
Якщо ваша організація не дуже велика, зі скромним бюджетом і їй належить офісний переїзд, витрачати гроші на послуги транспортної компанії необов'язково. Такий переїзд цілком можна організувати силами штатних співробітників фірми. Це дозволить кожному працівникові відчути себе важливою частиною дружної команди.
2
В першу чергу потрібно провести невелику ревізію, а потім позбавитися від непотрібних і старих речей, які займають зайве місце. Після цього слід створити ініціативну групу і доручити відповідальному співробітнику організацію офісного переїзду. Таких відповідальних може бути кілька людей - по одному на кожен відділ, причому у кожного повинен бути свій обсяг роботи.
3
Підготувавши всю техніку та інше майно, можна починати їх упаковувати. Кожну коробку необхідно підписати або промаркувати, щоб уникнути плутанини в процесі розпакування на новому місці. Слід все упакувати максимально раціонально і компактно. Так, канцелярські предмети і документи потрібно скласти окремо один від одного. Всі важливі папки з документами за кілька днів до переїзду бажано здати на зберігання відповідальному, щоб надалі вони не пропали. Всі особисті речі співробітників, які вони принесли на роботу з дому, на час переїзду їм краще забрати назад.
4
Найскладнішим етапом організації офісного переїзду є перевезення меблів. Її можна транспортувати і в розібраному, і в зібраному стані. Однак, щоб її розібрати, краще запросити фахівця. Акуратно і нічого не зламавши, він зможе все правильно розібрати, допоможе скласти і упакувати. Такого фахівця можна знайти майже в будь меблевій фірмі. Оплачувати його послуги потрібно за кожну зібрану і розібрану одиницю.
5
Якщо ваша фірма переїжджає часто, меблі краще не розбирати, тому що від цього вона досить швидко зламається. У разі, якщо ви хочете перевозити меблі в зібраному стані, її знадобиться максимально полегшити. Для цього слід зняти зі шаф все скла і дзеркала, витягнути висувні ящики і полиці. Декоративні елементи потрібно обернути пружним картоном, а рухливі елементи - закріпити скотчем. Крісла та стільці бажано підписати, а ніжки, спинки і ручки меблів - обернути пупирчатая поліетиленом. Громіздкі меблі бажано перевозити в найпершу чергу.
6
Коли майно компанії буде готово до переїзду, слід розділити співробітників на дві групи. Одна стане займатися відправкою, а інша буде зустрічати транспортний засіб, приймати меблі, а потім розставляти її в новому офісі. Після переїзду необхідно прибрати все сміття в старому приміщенні. Щоб спростити всі ці завдання, можна заздалегідь розробити план, який допоможе скоординувати процес і дозволить полегшити роботу кожного співробітника.
7
Для того щоб зберегти сили, нерви і час, ви можете звернутися в спеціалізоване мувінгова агентство, яке спеціалізується на офісних переїздах. Вартість обсягу робіт і послуг, що використовуються транспортні засоби, на яких проводитиметься переїзд - все це відразу обмовляється і фіксується в договорі. Оскільки таке агентство спеціалізоване, його співробітники навчені, а автомобілі обладнані спеціальними кріпленнями і підйомниками, за збереження меблів і техніки можна не турбуватися.
8
Також фахівці мувінгових компаній акуратно занесуть меблі в новий офіс. Ви зможете замовити у них розбирання і складання нестандартної і масивної меблів, відключення і перепідключення офісної техніки. Подібні фірми працюють і у вихідні дні. А значить, ваші співробітники зможуть просто прийти в перший день тижня в новий офіс і відразу приступити до роботи.